west

Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole DOMINO to placówka edukacyjna zlokalizowana w Rybniku, przy ulicy Mikołowskiej 32. Przedszkole oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka jest wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz przestronne sale zabaw, które sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Przedszkole DOMINO kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych i intelektualnych swoich wychowanków. W ofercie przedszkola znajdują się różnorodne zajęcia dodatkowe, takie jak zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe oraz językowe. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do pracy z dziećmi. Przedszkole DOMINO dba również o zdrowie i bezpieczeństwo swoich podopiecznych, oferując zdrowe posiłki oraz organizując regularne zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu. Placówka współpracuje z rodzicami, organizując spotkania i konsultacje, które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci. Przedszkole DOMINO jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego dziecka, przedszkole stwarza warunki do harmonijnego rozwoju i przygotowuje dzieci do dalszej edukacji szkolnej. Przedszkole DOMINO to miejsce, gdzie nauka łączy się z zabawą, a dzieci mogą czuć się szczęśliwe i spełnione.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Stanisławowska 58, 54-611 Wrocław