west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne dwujęzyczne przedszkole Mały Podróżnik rozpoczęło działalność w 2002 roku jako jedno z pierwszych niepublicznych placówek w Warszawie. Powstało z chęci stworzenia miejsca przyjaznego, w którym dzieci są szczęśliwe i bezpieczne, do którego przychodzą każdego dnia z radością i gotowością do wspólnego podróżowania po świecie wiedzy, umiejętności i wyobraźni. Już od ponad 20 lat nasi Absolwenci samodzielni i otwarci na nowe doświadczenia i wyzwania z sukcesem podejmują edukację w szkole. Naszą misją jest, żeby Mali Podróżnicy kończyli przedszkolną edukację jako Młodzi Obywatele Świata. Przedszkole oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje naukę języków obcych, w tym angielskiego i włoskiego, oraz różnorodne zajęcia rozwijające umiejętności artystyczne, sportowe i ekologiczne. Placówka kładzie duży nacisk na zdrową kuchnię, oferując dzieciom zbilansowane posiłki przygotowywane z najwyższej jakości składników. Przedszkole Mały Podróżnik jest miejscem, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty i pasje, a także zdobywać wiedzę i umiejętności potrzebne do dalszej edukacji. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego dziecka, nauczyciele i opiekunowie tworzą atmosferę sprzyjającą nauce i rozwojowi. Placówka współpracuje z wieloma partnerami, co pozwala na organizację licznych wycieczek i wydarzeń edukacyjnych, które wzbogacają program nauczania i dostarczają dzieciom niezapomnianych wrażeń. Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie nauka staje się przygodą, a każde dziecko jest traktowane z szacunkiem i troską. Dzięki zaangażowaniu kadry pedagogicznej oraz nowoczesnym metodom nauczania, przedszkole cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i dzieci. Placówka jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się informacjami o swojej działalności i osiągnięciach. Mały Podróżnik to przedszkole, które nie tylko edukuje, ale także inspiruje dzieci do odkrywania świata i rozwijania swoich zainteresowań.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Balonowa 12, 02-635 Warszawa