west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Językowo-Artystyczne „Leśne Skrzaty”

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Leśne Skrzaty to miejsce blisko natury, w którym Wasze Dziecko chętnie spędzi czas z rówieśnikami. To miejsce, w którym pozna świat i rozwinie swoje zainteresowania. Serdecznie zapraszamy! Przedszkole to bardzo ważny wybór w Waszym życiu. Nie da się ukryć, że to właśnie pierwsza droga do rozwoju i kształtowania osobowości, inteligencji i cech Waszego Dziecka. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór jest naprawdę trudny. Ale warto przemyśleć kilka spraw związanych z miejscem, w którym Wasz Skarb będzie spędzał przecież mnóstwo czasu. W naszej placówce cel jest jeden: DOBRO DZIECKA. To właśnie Dziecko odgrywa tutaj najważniejszą rolę, jest traktowane wyjątkowo i indywidualnie. Przedszkole „Leśne Skrzaty” to miejsce bardzo ciepłe i przyjazne. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby i oczekiwania. Służymy pomocą na każdym kroku. „Leśne Skrzaty” to miejsce, w którym Wasze Słonko chętnie spędzi czas z rówieśnikami. To miejsce, w którym pozna świat i rozwinie swoje zainteresowania. To miejsce, w którym nauczy się bycia dobrym, porządnym człowiekiem. Jeśli jeszcze się wahacie, zapraszamy na indywidualne spotkania. Gwarantujemy, że poznamy się bliżej i zapewnimy Wam najlepszą opiekę nad Waszym Dzieckiem. Rekrutacja 2024/2025 do żłobka, przedszkola i zerówki. Leśne Progi — wspaniały teledysk naszego Przedszkola. Nadia Meguedad, Dyrektor Żłobka i Przedszkola „Leśne Skrzaty”.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 2/4, 90-368 Łódź