west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek MISIEK w Nowym Sączu to nowoczesna placówka edukacyjna, która zapewnia opiekę dzieciom w wieku od 5 miesięcy do 7 lat. Placówka jest wyposażona według najwyższych standardów, oferując komfortowe warunki dla dzieci. Przedszkole i żłobek zajmują przestronne pomieszczenia o łącznej powierzchni użytkowej 600 m2, które są dostosowane do najwyższych wymogów bezpieczeństwa, sanitarnych i przeciwpożarowych. MISIEK oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i rozwojowych, które mają na celu rozwijanie kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych u dzieci. W ramach programu edukacyjnego dzieci uczestniczą w zajęciach z nauki języka angielskiego, warsztatach z robotyki i automatyki, warsztatach matematycznych, informatycznych (nauka kodowania i programowania), zajęciach z WF/gimnastyki korekcyjnej, zajęciach psychologicznych, logopedycznych oraz wielu innych. Placówka realizuje również projekty współfinansowane ze środków europejskich, takie jak „Nowoczesne Integracyjne Kształcenie w Przedszkolu Misiek w Nowym Sączu” oraz „Mali badacze w żłobku na wsi – Żeleźnikowa Wielka”. Dzięki tym projektom dzieci mają możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach wyrównujących stwierdzone deficyty rozwojowe oraz rozwijających ich zainteresowania. MISIEK kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo dzieci. Placówka jest wyposażona w system monitoringu wizyjnego oparty na technologii IP ze sztuczną inteligencją (AI), co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo, przedszkole posiada windę dla niepełnosprawnych oraz specjalistyczne gabinety do pracy indywidualnej z dziećmi. W przedszkolu działa również własna kuchnia, która we współpracy z dietetykiem dba o zdrową i pełnowartościową dietę dzieci. Placówka angażuje się w liczne projekty ekologiczne i społeczne, kształtując w dzieciach postawy proekologiczne i społeczne. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i specjalistów, którzy dbają o wszechstronny rozwój dzieci. Przedszkole MISIEK zdobyło liczne nagrody i wyróżnienia, w tym Certyfikat „Bezpieczna Placówka Oświatowa” oraz Znak Jakości KidZone, co potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Zakładników 11, 33-300 Nowy sącz