west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek “Moje Cudowne Lata”

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole i Żłobek „Moje Cudowne Lata” to placówka edukacyjna zlokalizowana w Warszawie, która oferuje wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym. Placówka kładzie duży nacisk na zdrowy styl życia, łącząc nowoczesne metody nauczania z tradycyjnymi wartościami. W przedszkolu realizowana jest rozszerzona podstawa programowa wychowania przedszkolnego, wzbogacona o liczne zajęcia sportowe oraz naukę dwóch języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego. Żłobek natomiast oferuje autorski program, który zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój intelektualny, fizyczny i społeczny. Placówka posiada własną kuchnię, wyposażoną w nowoczesny sprzęt gastronomiczny, w tym piec konwekcyjny, który umożliwia przygotowywanie dietetycznych potraw na parze. Jadłospis jest układany przez dietetyka i opiera się na tradycyjnych potrawach kuchni polskiej. Dzieci mają do dyspozycji duży plac zabaw, który jest podzielony na strefy dla dzieci żłobkowych i przedszkolaków. Plac zabaw wyposażony jest w zestawy zabawowo-sprawnościowe, boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę, bieżnię, piaskownice oraz altanę do zajęć na świeżym powietrzu. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem placówki. Wszystkie pomieszczenia są codziennie dezynfekowane lampami UV, a budynek jest wyposażony w nowoczesny system zabezpieczeń drzwi wejściowych oraz system kamer monitorujących całodobowo wnętrze budynku i jego otoczenie. Dzieci są również pod stałą opieką specjalistów, takich jak logopeda, psycholog i terapeuta integracji sensorycznej. Przedszkole i Żłobek „Moje Cudowne Lata” zatrudnia wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, instruktorów i specjalistów, którzy dbają o wszechstronny rozwój dzieci. Placówka oferuje bogaty program zajęć, który obejmuje naukę poprzez zabawę i doświadczanie, kształtowanie umiejętności społecznych, wspomaganie w rozwijaniu uzdolnień oraz troskę o zdrowie i sprawność fizyczną. Dzięki temu dzieci wychowywane są na samodzielnych, otwartych, ciekawych świata i świadomych swoich wartości młodych ludzi. Placówka organizuje również liczne uroczystości, wycieczki oraz warsztaty dla rodziców, co dodatkowo wzbogaca ofertę edukacyjną i wychowawczą. Dzięki wysokiemu poziomowi nauczania, absolwenci przedszkola z powodzeniem zdają egzaminy do najlepszych warszawskich szkół podstawowych. Przedszkole i Żłobek „Moje Cudowne Lata” to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Gąsek 74, 02-973 Warszawa