west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Niezapominajka jest placówką oświatową wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Pleszewa. Przedszkole realizuje program edukacyjny zgodnie z Ustawą o Systemie Oświaty i korzysta z programów wychowania przedszkolnego zalecanych i dopuszczonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Od września 2016 Niepubliczne Przedszkole Niezapominajka przeniosło placówkę do budynku przy ul. Sportowej 1 w Pleszewie. Powstały 2 nowe oddziały przedszkolne. Przedszkole oferuje szeroki zakres zajęć dodatkowych, w tym rytmikę, taniec współczesny, taniec ludowy, język angielski, naukę pływania, zajęcia korekcyjne i relaksacyjne. Placówka zapewnia profesjonalną opiekę pedagogiczną, realizację podstawy programowej, przyjazną i domową atmosferę, zajęcia edukacyjne oraz pełne wyżywienie dostosowane do potrzeb dziecka. Organizowane są również urodziny i bale dla dzieci, w ramach których zapewniana jest opieka pedagoga, przygotowanie 2-godzinnego przyjęcia oraz dekoracje. Koszt przyjęcia dla grupy do 10 osób wynosi 120 zł, a każde dodatkowe dziecko to koszt 12 zł. Przedszkole oferuje również opiekę pedagogiczną w każdą sobotę dla wszystkich dzieci, za dodatkową opłatą. Rekrutacja do przedszkola trwa cały rok.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Sportowa 1, 63-300 Pleszew