west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Mistrzowie Zabawy"

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole – Mistrzowie Zabawy w Sosnowcu to placówka o specjalności językowo-artystycznej, która oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych i artystycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwój językowy i artystyczny dzieci, oferując codzienne zajęcia językowe, ruchowe oraz muzyczno-artystyczne, takie jak śpiewanie, gra na instrumentach, tańce, zabawy sensoryczne i plastyczne. Placówka posiada własną domową kuchnię, co zapewnia dzieciom zdrowe i smaczne posiłki. Przedszkole organizuje również dni adaptacyjne dla nowych przedszkolaków oraz różnorodne wydarzenia i zajęcia dodatkowe, takie jak spotkania z gośćmi z Filharmonii Śląskiej, zajęcia ceramiczne, czytanie bajek przez nauczycieli oraz spacery po parku. Przedszkole realizuje koncepcję pracy ukierunkowaną na rozwój dzieci, wspomaga ich rozwój z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i sytuacji, a także wprowadza koncepcję inteligencji wielorakich Gardnera, która pozwala na rozwijanie różnych rodzajów inteligencji u dzieci. Placówka posiada nowoczesne wnętrza i wyspecjalizowaną kadrę, co zapewnia dzieciom radosne i bezpieczne środowisko do nauki i zabawy. Przedszkole dba również o zdrowie dzieci, posiadając urządzenie czyszcząco-filtrujące z hydrosystemem, które wspomaga profilaktykę zdrowotną. Przedszkole jest otwarte na przyjmowanie dzieci przez cały rok, w miarę dostępności miejsc.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kochanowskiego 7, 41-207 Sosnowiec