west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Łbiskach to placówka edukacyjna, która łączy tradycje z nowoczesnymi metodami nauczania. Przedszkole prowadzone jest przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo, które od lat angażuje się w działalność edukacyjną i wychowawczą. Placówka znajduje się w malowniczej miejscowości Pęchery-Łbiska, niedaleko Piaseczna, co zapewnia dzieciom kontakt z naturą i spokojne otoczenie sprzyjające nauce i zabawie. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i wychowawczych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Program nauczania obejmuje zarówno podstawowe umiejętności, takie jak czytanie, pisanie i liczenie, jak i zajęcia artystyczne, muzyczne oraz sportowe. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych, takich jak języki obce, taniec, teatr czy zajęcia plastyczne. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych, co jest kluczowe dla przyszłego sukcesu dzieci w szkole i życiu. Placówka jest dobrze wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne i sprzęt, co umożliwia realizację różnorodnych zajęć w atrakcyjny i angażujący sposób. Sale przedszkolne są przestronne, jasne i przyjazne dla dzieci, co sprzyja ich komfortowi i bezpieczeństwu. Przedszkole posiada również własny plac zabaw, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i rozwijając swoją sprawność fizyczną. Kadra pedagogiczna przedszkola to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Siostry zakonne, które prowadzą przedszkole, dbają o to, aby każde dziecko czuło się tu wyjątkowe i kochane. W przedszkolu panuje atmosfera wzajemnego szacunku, zrozumienia i wsparcia, co sprzyja harmonijnemu rozwojowi dzieci. Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Łbiskach to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie. Placówka ta cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców, którzy doceniają profesjonalizm kadry, bogatą ofertę edukacyjną oraz ciepłą i rodzinną atmosferę. Przedszkole prowadzi zapisy przez cały rok, co daje rodzicom możliwość zapisania dziecka w dogodnym dla nich terminie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i zapoznania się z naszą ofertą.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bolesława Chrobrego 80, 05-500 Pęchery-łbiska pgr