west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Jacka i Agatki to placówka edukacyjna, która wspomaga i ukierunkowuje rozwój dzieci zgodnie z ich wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi. Przedszkole dba o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, a także wyposaża je w wiedzę, umiejętności i postawy, aby stały się ludźmi wrażliwymi na sztukę i otaczającą rzeczywistość. Placówka posiada tytuł "Przedszkola Odkrywców Talentów", co świadczy o jej zaangażowaniu w odkrywanie, promocję i wspieranie uzdolnień dzieci. Jest to ogromne wyróżnienie, które promuje przedszkole w regionie i środowisku lokalnym. W województwie wielkopolskim takim tytułem może poszczycić się 195 placówek, a Przedszkole Jacka i Agatki jest jedną z 7 placówek na terenie miasta Kalisza i pierwszym przedszkolem w tym regionie. Przedszkole organizuje różnorodne zajęcia i wycieczki, takie jak wycieczka do Centrum Edukacji Leśnej "Las winiarski", gdzie dzieci mogą zdobywać nowe doświadczenia i wiedzę na temat przyrody. Placówka dba również o zdrowe żywienie dzieci, regularnie publikując jadłospisy na nadchodzący tydzień. Przedszkole Jacka i Agatki angażuje się w różnorodne formy współpracy z rodzicami, co pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb i oczekiwań dzieci oraz ich rodzin. Placówka stosuje różnorodne metody pracy z dziećmi, aby zapewnić im wszechstronny rozwój. Przedszkole posiada również bogatą galerię zdjęć, która dokumentuje różnorodne wydarzenia i aktywności, w których uczestniczą dzieci. Dzięki temu rodzice mogą na bieżąco śledzić postępy i osiągnięcia swoich pociech. Przedszkole Jacka i Agatki to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia, a także nawiązywać przyjaźnie i spędzać czas w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Serbinowska 21, 62-800 Kalisz