west

Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Jaśkowo to niepubliczna placówka edukacyjna zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Od momentu założenia w 2010 roku, przedszkole stawia na zapewnienie dzieciom jak najlepszej kadry wychowawczo-dydaktycznej, co jest jednym z priorytetów placówki. Przedszkole Jaśkowo oferuje różnorodne zajęcia dydaktyczne, edukacyjne, ruchowe i sportowe, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualne potrzeby dzieci oraz ich talenty, co pozwala na dostosowanie programu nauczania do każdego przedszkolaka. W przedszkolu prowadzone są zajęcia przygotowujące dzieci do nauki pisania i czytania, a także do odkrywania matematyki poprzez samodzielne doświadczenia. Aktywne metody stosowane podczas zajęć kształtują u dzieci dojrzałość emocjonalną oraz umiejętność dbania o bezpieczeństwo własne i innych. Przedszkole organizuje również cykliczne zajęcia teatralne, które rozwijają w dzieciach wrażliwość na sztukę. Placówka posiada piękne sale oraz duży plac zabaw, co zapewnia dzieciom komfortowe warunki do nauki i zabawy. Przedszkole Jaśkowo dba o bezpieczeństwo i radość swoich podopiecznych, co jest kluczowe dla ich prawidłowego rozwoju. W przedszkolu obowiązują standardy ochrony małoletnich, które mają na celu zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa oraz ochronę przed przemocą fizyczną, psychiczną i seksualną. Pracownicy przedszkola są zobowiązani do przestrzegania tych standardów oraz do podejmowania odpowiednich działań w przypadku podejrzenia krzywdzenia dziecka. Przedszkole Jaśkowo współpracuje z rodzicami, aby wspólnie dbać o dobro dzieci i zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwoju. Placówka jest otwarta na potrzeby rodziców i stara się spełniać ich oczekiwania, co przyczynia się do zadowolenia zarówno dzieci, jak i ich opiekunów. Przedszkole Jaśkowo to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Dywizjonu 303 169, 01-470 Warszawa