west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Publiczne Przedszkola Pod Magnolią to sieć nowoczesnych placówek językowych, które oferują bogaty program zajęć oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Przedszkola te stawiają na codzienną naukę języka angielskiego prowadzoną przez wykwalifikowanych nauczycieli, co gwarantuje dzieciom najlepszy start do dalszej edukacji. Placówki stosują nowoczesne metody edukacyjne, które zwiększają efektywność nauki, a także prowadzą własną, zdrową kuchnię, podając dzieciom pełnowartościowe posiłki dostosowane do ich upodobań smakowych i potrzeb. Bezpieczeństwo jest priorytetem w przedszkolach Pod Magnolią, dlatego działa tam stały monitoring, z którego mogą korzystać rodzice uczniów. Przedszkola zapewniają troskliwą opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz codziennie organizują różnorodne gry i zabawy, które pozwalają dzieciom odkrywać świat. W przedszkolach Pod Magnolią dzieci uczą się poprzez interaktywne metody, korzystając z nowoczesnych urządzeń multimedialnych, które sprawiają, że nauka staje się wspaniałą przygodą i doskonałą zabawą. Placówki są dostępne cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 pojawią się do końca stycznia na stronach internetowych poszczególnych lokalizacji. W celu uzyskania dodatkowych informacji, przedszkola zachęcają do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przedszkola Pod Magnolią znajdują się w Krakowie pod adresami: os. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 47D, os. BOHATERÓW WRZEŚNIA 82 oraz os. AVIA 9. Każda z placówek posiada swoje unikalne cechy i oferuje różnorodne zajęcia, które wspierają rozwój dzieci w przyjaznym i bezpiecznym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Pułaskiego 27, 40-273 Katowice