west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Niepubliczne Przedszkole Językowe "Baśniowy Dom"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Baśniowy Dom to przedszkole, które oferuje wyjątkowe podejście do edukacji dzieci. Placówka ta kładzie duży nacisk na dwujęzyczność, oferując codzienne zajęcia w języku polskim i angielskim, a także zajęcia z języka hiszpańskiego dwa razy w tygodniu. Dzięki współpracy z Uniwersytetem Warszawskim, Baśniowy Dom uczestniczy w programie szkolenia nauczycieli języka angielskiego. Przedszkole to ma wieloletnie doświadczenie i oferuje program edukacyjny, który zapewnia dzieciom najlepszą wiedzę, umiejętności i podstawy, gwarantując dobry start na przyszłość. Absolwenci Baśniowego Domu osiągają 100% akceptacji w procesach rekrutacyjnych do najlepszych prywatnych szkół w Mokotowie. Społeczność przedszkola tworzą dzieci, rodzice i nauczyciele z różnych krajów, co pozwala na wymianę doświadczeń i poznawanie różnych kultur. Baśniowy Dom posiada własne kuchnie, w których na bieżąco przygotowywane są świeże i smaczne posiłki. W placówce przy ulicy Miłobędzkiej wprowadzono program żywieniowy BIO, a dania przygotowywane są z certyfikowanych produktów ekologicznych. Przedszkole uwzględnia również diety alergików. Przestronne i kolorowe wnętrza przedszkola spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i tworzą przyjazne środowisko dla dzieci. Nowoczesny plac zabaw, opracowany przez firmę HAGS, wyposażony jest w najnowsze sztuczne materiały, zapewniając dzieciom dużo radości w bezpiecznym otoczeniu. Wydarzenia przedszkolne mają duże znaczenie i są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i rodziców. Niektóre z nich stanowią ważną część tradycji przedszkola, takie jak Festiwal Piosenki Angielskiej, Świąteczny Kiermasz Charytatywny, Dzień Odwrotny, Dzień Świętego Patryka, Festival Espanol i Piknik Rodzinny. Baśniowy Dom oferuje również oryginalne zajęcia popołudniowe, które rozwijają ciekawość przedszkolaków, takie jak eksperymenty, robotyka Lego, warsztaty kulinarne, judo, zajęcia pływackie, balet, taniec nowoczesny, joga, chiński, malowanie i wiele innych. Jako certyfikowani partnerzy Pozytywnej Dyscypliny, Baśniowy Dom buduje swój model edukacyjny, wykorzystując narzędzia oparte na relacjach, budowaniu więzi i poczuciu bezpieczeństwa. Przedszkole wspiera dzieci w odkrywaniu ich zdolności i kompetencji, a poprzez naukę samodzielności i niezależności, wzmacnia ich poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Miłobędzka 2, 02-636 Warszawa