west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI w Tychach to placówka edukacyjna, która oferuje opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Przedszkole znajduje się przy ulicy Edukacji 11a w Tychach. Placówka działa od wczesnych godzin porannych, otwierając swoje drzwi już o 6:30 i zamykając je o 17:30. Dodatkowo, w godzinach od 7:00 do 15:00 dostępny jest numer telefonu komórkowego 789 384 853, co umożliwia rodzicom kontakt w razie potrzeby. Przedszkole SMYKI oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje naukę języków obcych, co jest jednym z głównych atutów placówki. Dzieci mają możliwość nauki języka angielskiego w sposób naturalny i przystępny, co pozwala im na szybkie przyswajanie nowych umiejętności językowych. Program nauczania jest dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Placówka dysponuje nowoczesnym wyposażeniem oraz przestronnymi salami, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Sale są jasne, kolorowe i przyjazne, co sprzyja atmosferze sprzyjającej nauce i zabawie. Dzieci mają również dostęp do bezpiecznego placu zabaw, gdzie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijając swoje umiejętności motoryczne i społeczne. Przedszkole SMYKI zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o wszechstronny rozwój dzieci. Nauczyciele są nie tylko specjalistami w swojej dziedzinie, ale również pasjonatami, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki temu dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo, co sprzyja ich rozwojowi emocjonalnemu i intelektualnemu. Placówka organizuje również liczne zajęcia dodatkowe, takie jak zajęcia sportowe, muzyczne, plastyczne czy teatralne. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów w różnych dziedzinach. Przedszkole SMYKI współpracuje również z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, co pozwala na bieżąco monitorować postępy dzieci i wspólnie podejmować decyzje dotyczące ich edukacji. Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i stymulującej atmosferze. Dzięki profesjonalnej opiece, nowoczesnym metodom nauczania oraz bogatej ofercie zajęć dodatkowych, placówka cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i jest chętnie wybierana jako miejsce edukacji dla najmłodszych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Edukacji 11A, 43-100 Tychy