west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Językowe „W Wiśniowym Sadzie” w Barlinku to placówka edukacyjna, której misją jest zapewnienie dzieciom wychowania i edukacji opartej na zasadach pedagogiki dr Marii Montessori. Przedszkole jest usytuowane w dwóch budynkach: przy ulicy Stodolnej 8 oraz Szosowej 2. Placówka oferuje kompetentną i przyjazną kadrę, której głównym zadaniem jest wspomaganie samodzielnych wysiłków wychowanka. W przedszkolu realizowane są różnorodne projekty edukacyjne, takie jak „Szachy”, „Prawa Dziecka” oraz „Wolę Wodę!”. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych oraz wyjazdach edukacyjnych. Przedszkole prowadzi harmonogram pracy oraz rekrutację w ramach projektu unijnego. Placówka organizuje także imprezy edukacyjno-kulturalne oraz warsztaty kulinarne. W przedszkolu stosowana jest metoda Montessori, która wspiera rozwój dziecka poprzez indywidualne podejście i dostosowanie programu nauczania do potrzeb i zainteresowań każdego wychowanka. Przedszkole „W Wiśniowym Sadzie” dba o wszechstronny rozwój dzieci, oferując im bogaty program wychowawczy oraz liczne atrakcje i wydarzenia. Placówka posiada również poradnik dla rodziców dzieci przedszkolnych, który pomaga w codziennym wychowaniu i edukacji najmłodszych. Przedszkole jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty w przyjaznej i wspierającej atmosferze. W ramach działalności przedszkola organizowane są również pikniki rodzinne, dni adaptacyjne oraz różnorodne lekcje pokazowe, które mają na celu integrację dzieci i rodziców oraz wspólne spędzanie czasu. Przedszkole „W Wiśniowym Sadzie” to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się bezpiecznie i komfortowo, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Stodolna 8, 74-320 Barlinek