west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Katolickie Mali Artyści to placówka edukacyjna zlokalizowana w Krakowie, przy ulicy Zmartwychwstania Pańskiego 2a. Przedszkole oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych i wychowawczych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. W ofercie przedszkola znajdują się zarówno zajęcia obowiązkowe, jak i dodatkowe, które mają na celu rozwijanie talentów i zainteresowań dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na wartości katolickie, co jest widoczne w codziennym funkcjonowaniu przedszkola oraz w programie nauczania. Przedszkole Mali Artyści jest wyposażone w nowoczesne meble, zabawki oraz interaktywny monitor edukacyjny, co zapewnia dzieciom komfortowe warunki do nauki i zabawy. Placówka regularnie przechodzi metamorfozy, aby dostosować się do potrzeb dzieci i rodziców. W najbliższym czasie planowane jest przemalowanie ścian na jasne, stonowane kolory, co dodatkowo poprawi estetykę wnętrz. Rekrutacja do przedszkola odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń, z pierwszeństwem dla dzieci już uczęszczających do placówki. Aby zapisać dziecko, rodzice muszą wypełnić i podpisać umowę, której wzór jest dostępny zarówno na miejscu, jak i może być przesłany mailem. Przedszkole zachęca rodziców do indywidualnych odwiedzin, aby mogli oni zapoznać się z warunkami i ofertą placówki. Przedszkole Mali Artyści współpracuje z różnymi organizacjami, takimi jak Fundacja Internationaler Bund Polska, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa oraz Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF. Dzięki tej współpracy placówka otrzymuje dodatkowe materiały edukacyjne i zabawki, które wspierają rozwój dzieci, w tym także dzieci uciekające przed wojną w Ukrainie. Placówka jest aktywna w mediach społecznościowych, co pozwala rodzicom na bieżąco śledzić aktualności i wydarzenia związane z przedszkolem. Przedszkole organizuje różnorodne wydarzenia i inicjatywy, które angażują zarówno dzieci, jak i rodziców, tworząc w ten sposób silną społeczność przedszkolną.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Szkolna 4, 30-648 Kraków