west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Publiczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Przedszkole w im. bł. Natalii Tułasiewicz to placówka edukacyjna zlokalizowana w Poznaniu, oferująca kompleksową edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkoły podstawowej. Szkoła i przedszkole działają pod patronatem bł. Natalii Tułasiewicz, co nadaje im wyjątkowy charakter i misję wychowawczą. Placówka kładzie duży nacisk na rozwój intelektualny, emocjonalny i duchowy swoich wychowanków, oferując bogaty program nauczania oraz szeroką gamę zajęć dodatkowych. W szkole pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o indywidualne podejście do każdego ucznia, wspierając jego talenty i zainteresowania. Przedszkole natomiast zapewnia bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne i poznawcze poprzez zabawę i naukę. Placówka jest wyposażona w nowoczesne sale lekcyjne, pracownie komputerowe, bibliotekę oraz zaplecze sportowe, co umożliwia realizację różnorodnych projektów edukacyjnych i sportowych. Szkoła i przedszkole organizują również liczne wycieczki, warsztaty i wydarzenia kulturalne, które wzbogacają proces edukacyjny i integrują społeczność szkolną. W ramach formacji duchowej, placówka współpracuje z różnymi organizacjami religijnymi, oferując uczniom możliwość uczestnictwa w rekolekcjach, mszach świętych oraz innych wydarzeniach religijnych. Szkoła i przedszkole są otwarte na współpracę z rodzicami, którzy są aktywnie zaangażowani w życie placówki poprzez Radę Rodziców oraz różne inicjatywy i projekty. Dzięki temu, placówka tworzy spójną i wspierającą społeczność, która wspólnie dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mińska 32, 61-049 Poznań