west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne przedszkole Kubuś oraz Żłobek Kubuś to placówki edukacyjne zlokalizowane w Krakowie, które oferują opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Przedszkole i żłobek Kubuś stawiają na wszechstronny rozwój dzieci, uwzględniając zarówno aspekty edukacyjne, jak i emocjonalne oraz społeczne. Placówki te oferują bogaty program zajęć, który obejmuje zarówno naukę, jak i zabawę, co pozwala dzieciom na rozwijanie swoich umiejętności w przyjaznym i wspierającym środowisku. Przedszkole Kubuś kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, dostosowując program nauczania do jego potrzeb i możliwości. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać się w swoim tempie, zdobywając nowe umiejętności i wiedzę w sposób naturalny i bezstresowy. W przedszkolu organizowane są różnorodne zajęcia edukacyjne, artystyczne, sportowe oraz językowe, które mają na celu wszechstronny rozwój maluchów. Żłobek Kubuś to miejsce, gdzie najmłodsze dzieci mogą liczyć na profesjonalną opiekę i wsparcie w pierwszych latach swojego życia. Opiekunowie w żłobku dbają o to, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo, a także miało możliwość rozwijania swoich umiejętności poprzez zabawę i różnorodne zajęcia. Żłobek oferuje także programy wspierające rozwój emocjonalny i społeczny dzieci, co jest niezwykle ważne w pierwszych latach życia. Placówki Kubuś współpracują z rodzicami, angażując ich w życie przedszkola i żłobka. Organizowane są spotkania, warsztaty oraz dni otwarte, które pozwalają rodzicom na bieżąco śledzić postępy swoich dzieci oraz aktywnie uczestniczyć w ich edukacji. Dzięki temu rodzice mogą lepiej zrozumieć potrzeby swoich dzieci i wspierać je w codziennym rozwoju. Niepubliczne przedszkole Kubuś oraz Żłobek Kubuś to miejsca, gdzie dzieci mogą liczyć na wszechstronną opiekę i edukację, która przygotuje je do dalszej nauki i życia w społeczeństwie. Placówki te stawiają na rozwój umiejętności społecznych, emocjonalnych i poznawczych, co jest kluczowe dla przyszłego sukcesu dzieci. Dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry oraz współpracy z rodzicami, przedszkole i żłobek Kubuś tworzą przyjazne i wspierające środowisko, w którym każde dziecko może rozwijać się w pełni swoich możliwości.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Księdza Józefa Meiera 20G, 31-236 Kraków