west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole „Magnolki” rozpoczęło swoją działalność 3 września 2012 roku. Mimo, iż jest to jedno z najmłodszych przedszkoli w naszym mieście, wielu rodziców właśnie tutaj zapisało swoje pociechy. Już w pierwszym roku działalności odnieśliśmy wiele sukcesów. Do największych można zaliczyć liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach artystycznych i sportowych, w których brali udział nasi wychowankowie. Przedszkole „Magnolki” stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując bogaty program edukacyjny oraz szeroką gamę zajęć dodatkowych. W ramach czesnego dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego, rytmiki, tańca, gimnastyki korekcyjnej oraz zajęciach plastycznych. Dodatkowo, przedszkole organizuje liczne wycieczki, warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi, co pozwala dzieciom na zdobywanie nowych doświadczeń i rozwijanie swoich zainteresowań. Przedszkole „Magnolki” dba również o zdrowie i bezpieczeństwo swoich wychowanków. Placówka posiada nowoczesne sale dydaktyczne, wyposażone w odpowiednie pomoce naukowe i zabawki, które wspierają rozwój dzieci. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do pracy z dziećmi. W trosce o zdrowie dzieci, przedszkole oferuje zdrowe i zbilansowane posiłki, przygotowywane na miejscu przez doświadczonych kucharzy. Przedszkole „Magnolki” angażuje się również w liczne projekty edukacyjne i społeczne, mające na celu rozwijanie kompetencji społecznych i emocjonalnych dzieci. W ramach tych projektów dzieci uczą się współpracy, empatii oraz odpowiedzialności za siebie i innych. Przedszkole współpracuje z lokalnymi instytucjami kulturalnymi i sportowymi, co pozwala na organizację ciekawych i wartościowych zajęć dla dzieci. Przedszkole „Magnolki” to miejsce, gdzie każde dziecko czuje się ważne i doceniane. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego wychowanka, dostosowując program edukacyjny do jego potrzeb i możliwości. Dzięki temu dzieci rozwijają się w swoim tempie, zdobywając nowe umiejętności i wiedzę w atmosferze akceptacji i wsparcia. Przedszkole „Magnolki” to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a także nawiązywać przyjaźnie i budować relacje z rówieśnikami. Placówka organizuje liczne imprezy okolicznościowe, takie jak Dzień Dziecka, Mikołajki, czy Bal Karnawałowy, które dostarczają dzieciom wielu radości i niezapomnianych wspomnień. Przedszkole „Magnolki” to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się wszechstronnie, zdobywając wiedzę i umiejętności, które będą im potrzebne w dalszym życiu.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Zgierska 12, 95-050 Konstantynów łódzki