west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Centrum Rozwoju Dziecka „Maja” jest prywatnym ośrodkiem działającym od listopada 2007 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Pierwsza przedszkolna placówka mieściła się przy ul. Królowej Jadwigi 3. Z czasem, zachęceni pozytywnymi opiniami, a także liczbą chętnych, w 2009 roku wraz z nową siedzibą otworzyliśmy Niepubliczne Przedszkole „Maja”. Przedszkole to oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych i opiekuńczych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka stawia na wszechstronny rozwój dzieci, oferując różnorodne zajęcia dydaktyczne, artystyczne i sportowe. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o indywidualne podejście do każdego dziecka. Przedszkole „Maja” jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Placówka posiada nowoczesne wyposażenie oraz przestronne sale dydaktyczne, które są dostosowane do potrzeb dzieci. Przedszkole organizuje również liczne wycieczki i imprezy okolicznościowe, które wzbogacają program edukacyjny i integrują społeczność przedszkolną. Rodzice mogą liczyć na regularny kontakt z nauczycielami oraz wsparcie w wychowaniu i edukacji swoich dzieci. Przedszkole „Maja” cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce pierwszych kroków edukacyjnych dla najmłodszych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Rejtana 54, 63-400 Ostrów wielkopolski