west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Twórczego Rozwoju i Zabawy MINILATKI to prywatna placówka oświatowa, która zapewnia całoroczną, całodzienną (od 7.00 do 17.00) opiekę, wychowanie i naukę dzieciom w wieku od 3 do 6 lat. Program przedszkola nastawiony jest na wielokierunkowy rozwój dziecka poprzez zabawę. W pracy z dziećmi realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego w oparciu o programy edukacyjne zatwierdzone przez MEN. Program dydaktyczny realizowany jest dwutorowo w języku polskim oraz języku angielskim, o charakterze artystycznym, twórczym, doświadczalnym, interaktywnym i innowacyjnym. Przedszkole Minilatki znajduje się w spokojnej i malowniczej dzielnicy Opola – Grudzicach. Placówka oferuje maluszkom kompleksową opiekę przez cały rok, zapewniając rodzicom spokój i pewność, że ich dzieci są w dobrych rękach. Przedszkole działa w przepięknej, trzykondygnacyjnej willi, w której panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca harmonijnemu rozwojowi maluchów. Kadra składa się z doświadczonych pedagogów specjalizujących się zarówno w wychowaniu przedszkolnym, jak i wczesnoszkolnym. Zapewnia dzieciom w wieku 3-6 lat nie tylko opiekę, ale również elementy wychowania i nauczania. W przedszkolu stawiamy na edukację w formie gier i rozmaitych aktywności kreatywnych, na przykład teatrzyków. Dzieci mają okazję rozwijać swoje zdolności, eksperymentować i odkrywać świat w przestronnych i jasnych salach, dostosowanych do potrzeb maluchów, zapewniających im komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dbamy również o zdrowe odżywianie naszych podopiecznych. W przedszkolu znajduje się specjalnie przygotowana jadalnia z kuchnią, gdzie serwowane są smaczne, zrównoważone posiłki, dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Menu uwzględnia różnorodność i wartości odżywcze, aby wspierać rozwój i zdrowie maluchów. Na każdym piętrze przedszkola znajduje się łazienka, która jest odpowiednio wyposażona i dostosowana do potrzeb dzieci, aby mogły rozwijać nawyki związane z higieną osobistą. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka, rozwijanie ich talentów i zainteresowań. Zapewniamy wszechstronny rozwój, zarówno intelektualny, jak i emocjonalny, aby dzieci miały solidne podstawy do dalszego życia i edukacji. Przedszkole organizuje w ciągu roku mnóstwo wydarzeń z udziałem dzieci i rodziców, takich jak przedstawienia, imprezy na powietrzu, bale itp. Dzieci mają możliwość rozwijać swoje talenty uczestnicząc m.in. w zajęciach z szachów, tańca i muzyki. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani pracownicy codziennie dokładający wszelkich starań, aby tworzyć dla dzieci przyjazne środowisko.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Lucjana Rydla 3, 45-532 Opole