west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Jacek i Agatka w Warszawie Wesołej to mała, kameralna placówka, która działa od października 2011 roku. Przedszkole znajduje się w spokojnym i bezpiecznym osiedlu w dzielnicy Wesoła, przy ulicy Godebskiego 2, w pobliżu ul. 1-go Praskiego Pułku, nieopodal Ratusza. Lokalizacja przedszkola zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego. Placówka posiada własny, bezpieczny plac zabaw wyposażony w zabawki ogrodowe, a otoczenie lasu umożliwia codzienne spacery. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2 lat i jest wyposażone w monitoring zewnętrzny i wewnętrzny, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. W przedszkolu stawia się na jakość edukacji dzieci, zapewniając indywidualne podejście do każdego dziecka. Rodzice mogą czuć się pewnie, powierzając swoje dzieci tej placówce. W przedszkolu Jacek i Agatka dzieci uczą się przez zabawę, co sprzyja ich kreatywności i ciekawości. Placówka zapewnia pełnowartościowe posiłki, dostarczające wszystkich niezbędnych składników odżywczych, aby dzieci miały energię do zabawy i nauki przez cały dzień. Doświadczona i zaangażowana kadra pedagogiczna wspiera rozwój dzieci we wszystkich aspektach, od nauki przez zabawę, po rozwój emocjonalny i społeczny. Przedszkole dąży do stworzenia inspirującego środowiska, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje umiejętności i talenty, rosnąc w harmonii z przyrodą oraz otaczającym je światem. Misją przedszkola jest zapewnienie dzieciom wspaniałych warunków do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Placówka pragnie, aby jej podopieczni wyrośli na osoby radosne, kreatywne, samodzielne i odpowiedzialne. W przedszkolu organizowane są różnorodne zajęcia, które wspierają rozwój intelektualny, fizyczny i emocjonalny dzieci. Zajęcia kreatywne, takie jak sztuka i prace ręczne, stymulują rozwój intelektualny dzieci, pobudzając ich wyobraźnię i zdolności twórcze. Zajęcia ruchowe rozwijają koordynację, siłę oraz zdrowe nawyki, co jest kluczowe dla fizycznego rozwoju dzieci. Interakcje z przyjaznymi psami w ramach dogoterapii wspierają rozwój emocjonalny, społeczny i motoryczny dzieci, ucząc ich empatii i odpowiedzialności. Zabawki edukacyjne, takie jak klocki logopedyczne i dywaniki glottodydaktyczne, wspierają rozwój mowy oraz umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Przedszkole Jacek i Agatka cieszy się pozytywnymi opiniami rodziców, którzy doceniają kameralną, ciepłą atmosferę oraz indywidualne podejście do dzieci. Placówka jest uważna na potrzeby maluchów, a przemiłe ciocie dbają o to, aby dzieci czuły się bezpiecznie i były zaopiekowane. Przedszkole jest idealnym miejscem na początek edukacyjnej przygody dla najmłodszych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Ulica Cypriana Godebskiego 2, 05-075 Warszawa