west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" w Nakle nad Notecią to placówka edukacyjna, która od lat cieszy się dużym zaufaniem wśród rodziców i dzieci. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i wychowawczych, które są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka stawia na wszechstronny rozwój swoich wychowanków, kładąc duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych, poznawczych oraz fizycznych. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Nauczyciele regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach doskonalących, aby móc jak najlepiej wspierać rozwój dzieci. Przedszkole "Słoneczko" oferuje również bogaty program zajęć dodatkowych, w tym zajęcia muzyczne, plastyczne, sportowe oraz językowe. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach edukacyjnych, wycieczkach oraz imprezach okolicznościowych, które wzbogacają ich doświadczenia i rozwijają zainteresowania. Placówka dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, w tym przestronnymi i dobrze wyposażonymi salami zabaw, placem zabaw oraz salą gimnastyczną. Przedszkole dba również o zdrowie i bezpieczeństwo swoich wychowanków, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki i zabawy. W przedszkolu panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, która sprzyja nawiązywaniu pozytywnych relacji między dziećmi, rodzicami oraz personelem. Przedszkole "Słoneczko" aktywnie współpracuje z rodzicami, organizując regularne spotkania, konsultacje oraz warsztaty, które mają na celu wspieranie rodziców w wychowaniu i edukacji dzieci. Placówka angażuje się również w różnorodne inicjatywy społeczne i charytatywne, ucząc dzieci empatii i wrażliwości na potrzeby innych. Przedszkole "Słoneczko" to miejsce, w którym każde dziecko może czuć się bezpiecznie, rozwijać swoje talenty i pasje oraz zdobywać nowe umiejętności, które będą fundamentem jego dalszego rozwoju.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Sądowa 14, 89-100 Nakło nad notecią