west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Parkowe Przedszkole w Łodzi to dwie nowoczesne i prywatne placówki, które oferują bogaty program zajęć, inspirujący dzieci do zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Dbając o prawidłowy rozwój młodego człowieka w swojej ofercie zapewniamy zajęcia z logopedą będącym na stałe w przedszkolu oraz zajęcia językowe, plastyczne, muzyczne, naukę tańca i wiele innych atrakcji. Mając niezwykle duży plac zabaw, każde dziecko znajdzie u nas szczęście i będzie powracało z wielkim uśmiechem. Z naszymi zajęciami dzieci będą mogły odkrywać swoje nowe pasje poprzez: zabawy językowe, plastyczne, muzyczne, taniec i wiele innych. Twoje dziecko przede wszystkim poprzez zabawę i kreatywne zajęcia-będzie mogło zanurzyć się w j. angielskim. Parkowe przedszkole zapewnia dobrze zorganizowane i niezwykle ciekawe zajęcia. Tworzymy zespół, dla którego dobro dziecka i jego prawidłowy rozwój są najważniejsze. Dzięki nam Twoje dziecko w naturalny sposób poznaje język angielski. Nasi nauczyciele wprowadzą je w zaczarowaną krainę literatury. Warsztaty “Sztuka na wesoło” otworzą przed dziećmi drzwi do świata malarstwa i rzeźby. Wizyty w muzeum sztuki i warsztaty malarskie rozwiną pasje i nowe zainteresowania. Stała obecność logopedy w przedszkolu pozwoli na wczesne wykrycie ewentualnych nieprawidłowości w mowie Twojego dziecka. Zajęcia prowadzone w przedszkolu: Język angielski, Profilaktyczne zajęcia logopedyczne, Zajęcia umuzykalniające z Bergamutką, Rytmika, gry i zabawy ruchowe w terenie, Logorytmika, Motoryka i wiele więcej.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Krzewowa 10, 91-478 Łódź