west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Niepubliczne Przedszkole „ Siódemka”

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole „Siódemka” rozpoczęło działalność 1 września 2001 roku, po zlikwidowaniu Miejskiego Przedszkola Nr. 7. Nazwa „Siódemka” została odziedziczona po starym przedszkolu, które mieściło się w tym samym lokalu. Przedszkole oferuje szeroką gamę zajęć edukacyjnych i wychowawczych, dostosowanych do potrzeb dzieci w różnym wieku. Placówka kładzie duży nacisk na rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny dzieci, oferując różnorodne zajęcia, takie jak język angielski, rytmika, zajęcia plastyczne i muzyczne. Przedszkole posiada nowoczesne sale dydaktyczne, wyposażone w odpowiednie pomoce naukowe i zabawki, które wspierają rozwój dzieci. W placówce pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o indywidualne podejście do każdego dziecka. Przedszkole organizuje również liczne wycieczki, imprezy okolicznościowe i spotkania z ciekawymi ludźmi, co dodatkowo wzbogaca ofertę edukacyjną. W przedszkolu działa kuchnia, która przygotowuje zdrowe i smaczne posiłki dla dzieci. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 18:30. Przedszkole „Siódemka” jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Placówka współpracuje z rodzicami, organizując spotkania i konsultacje, które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci. Przedszkole jest również zaangażowane w różne projekty edukacyjne i społeczne, które mają na celu rozwijanie kompetencji społecznych i obywatelskich dzieci. Dzięki temu dzieci uczą się współpracy, odpowiedzialności i empatii. Przedszkole „Siódemka” to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się wyjątkowe i ważne.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jana Kilińskiego 13, 08-110 Siedlce