west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole FairPlay to sieć prywatnych przedszkoli i żłobków sportowo-językowych, które jako swoją misję wyznaczyły wychowanie przez sport. Placówki te kładą duży nacisk na rozwój fizyczny dzieci, co jest zgodne z profilem ich działalności. Sport w tych przedszkolach ma być przede wszystkim zabawą, a nie rywalizacją. Przedszkole FairPlay oferuje pięć posiłków dziennie, w tym śniadanie, drugie śniadanie, obiad z dwóch dań, podwieczorek oraz drugi podwieczorek. Napoje są podawane przez cały dzień bez limitów. Posiłki są przygotowywane przez doświadczoną firmę cateringową, a menu obejmuje opcje podstawowe, wegetariańskie, bezmleczne, bezglutenowe oraz indywidualne diety. Nad prawidłową kalorycznością posiłków czuwa dyplomowany dietetyk. Aktualne menu jest przesyłane co tydzień na maila rodziców. Przedszkole FairPlay organizuje również regularne zajęcia z logopedą oraz psychologiem, a także zapewnia higienę i czystość dzięki regularnym wizytom pielęgniarki w grupach żłobkowych. W przedszkolach i żłobkach FairPlay zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy dostosowują je do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Kadra pedagogiczna posiada wykształcenie kierunkowe i możliwość awansu zawodowego zgodnie z "Kartą nauczyciela", uczestnicząc w licznych szkoleniach i procesie ustawicznego dokształcania. Dzięki temu zapewniane są najwyższe standardy edukacyjne dla dzieci, a nauczyciele są zawsze gotowi do pomocy i rozmowy z rodzicami. Przedszkole FairPlay opiera swoje działanie o program dydaktyczno-wychowawczy, który obejmuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zgodną z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Program ten jest wzbogacony o cenne uwagi, pomysły oraz koncepcje specjalistów, co zapewnia wyśmienite przygotowanie przedszkolaków do edukacji szkolnej. W przedszkolach FairPlay dzieci uczą się języków obcych, takich jak angielski, hiszpański i francuski, poprzez zabawę i nowoczesne metody nauczania. Placówki te oferują również szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, takich jak rytmika, warsztaty plastyczne, muzyczne, kółko przyrodnicze, warsztaty "bezpiecznie przez życie", zajęcia z savoir-vivre, muzykoterapia, ceramika i inne. Dzieci uczestniczą także w wielu dodatkowych atrakcjach, takich jak teatrzyki, przedstawienia przedszkolne, jazda na kucykach, nauka ogrodnictwa, wycieczki edukacyjne oraz przygotowanie występów okolicznościowych. Przedszkole FairPlay kładzie szczególny nacisk na edukację sportową, która jest priorytetem w zdrowym wychowaniu młodego człowieka. Zajęcia sportowe odbywają się w odpowiednich grupach wiekowych i są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Wszystkie zajęcia sportowe, takie jak piłka nożna, judo, tenis czy taniec, odbywają się w formie zabawy i trwają około 30 minut. Przedszkole FairPlay dba o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się w indywidualnym tempie i zgodnie ze swoimi predyspozycjami, co ma wpływ na każdą sferę jego rozwoju.

Udogodnienia w placówce

style
air
Oczyszczacze powietrza
local_florist
Własny ogród
outlined_flag
monetization_on
Dofinansowanie

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place