west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Stowarzyszenia "Siódemka" w Tarnowie to placówka edukacyjna, która oferuje kompleksową edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Szkoła i przedszkole znajdują się w Tarnowie, przy ulicy Poniatowskiego 5. Placówka ta jest prowadzona przez Stowarzyszenie "Siódemka", które dba o wysoki poziom nauczania oraz wszechstronny rozwój dzieci. W szkole podstawowej uczniowie mają możliwość zdobywania wiedzy w przyjaznym i nowoczesnym środowisku. Nauczyciele stosują innowacyjne metody nauczania, które angażują uczniów i rozwijają ich umiejętności. Szkoła oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno przedmioty humanistyczne, jak i ścisłe. Uczniowie mają również możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach pozalekcyjnych, takich jak koła zainteresowań, zajęcia sportowe czy artystyczne. Przedszkole działające w ramach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego "Siódemka" zapewnia opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Przedszkolaki uczestniczą w zajęciach rozwijających ich zdolności manualne, intelektualne i społeczne. Program przedszkola jest dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku, co pozwala na ich wszechstronny rozwój. Placówka dysponuje nowoczesnymi salami lekcyjnymi, pracowniami komputerowymi oraz biblioteką. Dzieci mają również dostęp do boiska sportowego oraz placu zabaw, co sprzyja aktywności fizycznej i integracji z rówieśnikami. Szkoła i przedszkole organizują liczne wycieczki, imprezy okolicznościowe oraz projekty edukacyjne, które wzbogacają proces nauczania i rozwijają zainteresowania uczniów. Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny "Siódemka" w Tarnowie kładzie duży nacisk na współpracę z rodzicami. Regularnie organizowane są spotkania informacyjne, konsultacje oraz warsztaty, które umożliwiają rodzicom aktywne uczestnictwo w życiu szkoły i przedszkola. Placówka stawia na otwartość i komunikację, co sprzyja budowaniu pozytywnych relacji między nauczycielami, uczniami i rodzicami. Warto również wspomnieć o zaangażowaniu szkoły w działania charytatywne i społeczne. Uczniowie i nauczyciele często biorą udział w akcjach pomocowych, zbiórkach charytatywnych oraz projektach społecznych, co kształtuje w młodych ludziach postawy empatii i odpowiedzialności społecznej. Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Stowarzyszenia "Siódemka" w Tarnowie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać wiedzę i nawiązywać przyjaźnie. Dzięki zaangażowaniu kadry pedagogicznej oraz wsparciu rodziców, placówka ta tworzy przyjazne i inspirujące środowisko, które sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Poniatowskiego 5, 33-100 Tarnów