west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Niepubliczne Przedszkole "Szczęśliwe Dziecko"

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Szczęśliwe Dziecko w Mielcu to placówka edukacyjna, która przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Przedszkole oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno zajęcia dydaktyczne, jak i rozwijające umiejętności społeczne, emocjonalne oraz fizyczne dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na naturalną dwujęzyczność, realizując program dwujęzyczności we wszystkich grupach wiekowych. Dzieci mają możliwość nauki języka angielskiego w sposób naturalny, poprzez codzienne interakcje i zabawy. Przedszkole stosuje również elementy metody Montessori, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka i wspieranie jego naturalnego rozwoju. W przedszkolu Szczęśliwe Dziecko dzieci mają dostęp do różnorodnych zajęć dodatkowych, takich jak gimnastyka, tańce, zajęcia na basenie oraz zabawy ruchowe. Placówka przywiązuje dużą wagę do zdrowego żywienia, prowadząc własną kuchnię i dbając o najwyższą jakość posiłków. Przedszkole stawia na wszechstronny rozwój dzieci, wspierając ich ciekawość i potrzebę odkrywania świata. Kadra pedagogiczna jest kompetentna, ciepła i kreatywna, co tworzy przyjazną i bezpieczną atmosferę dla dzieci. Przedszkole Szczęśliwe Dziecko to miejsce, gdzie dzieci mogą być sobą, rozwijać się w swoim tempie i czuć się bezpiecznie. Placówka prowadzi zapisy na rok przedszkolny 2024, oferując rodzicom możliwość wyboru jednej z trzech lokalizacji: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, ul. Zygmuntowska 4 oraz ul. Jagiellończyka 7 w Mielcu. Przedszkole cieszy się dobrą opinią wśród rodziców, którzy doceniają profesjonalizm kadry, bogatą ofertę zajęć oraz zdrowe podejście do żywienia i aktywności fizycznej. Przedszkole Szczęśliwe Dziecko to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, odkrywać świat i cieszyć się dzieciństwem w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wyszyńskiego 4A/6, 39-300 Mielec