west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Teatralne Zaczarowana Dorożka to placówka edukacyjna zlokalizowana w Grodzisku Mazowieckim, przy ulicy Żółkiewskiego 14. Przedszkole prowadzone jest przez Małgorzatę Ciechomską, która pełni funkcję dyrektora. Placówka ta wyróżnia się unikalnym podejściem do edukacji przedszkolnej, łącząc tradycyjne metody nauczania z elementami teatru i sztuki. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności artystycznych, kreatywności oraz pewności siebie. Przedszkole Zaczarowana Dorożka oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i artystycznych, które są dostosowane do potrzeb i zainteresowań dzieci w wieku przedszkolnym. Program nauczania obejmuje m.in. zajęcia teatralne, muzyczne, plastyczne oraz ruchowe. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w różnorodnych warsztatach i projektach artystycznych, które rozwijają ich zdolności manualne, wyobraźnię oraz umiejętność pracy w grupie. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, dbając o jego wszechstronny rozwój. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi oraz pasję do nauczania. Przedszkole zapewnia również wsparcie specjalistów, takich jak logopeda, psycholog czy terapeuta, którzy pomagają w rozwoju dzieci z różnymi potrzebami edukacyjnymi. Niepubliczne Przedszkole Teatralne Zaczarowana Dorożka to miejsce, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Placówka dysponuje nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi salami dydaktycznymi, które są przystosowane do potrzeb najmłodszych. Dzieci mają również dostęp do przestronnego ogrodu, gdzie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Przedszkole organizuje liczne wydarzenia i imprezy okolicznościowe, takie jak przedstawienia teatralne, koncerty, wystawy prac plastycznych czy pikniki rodzinne. Dzięki temu rodzice mają możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu przedszkola i obserwowania postępów swoich dzieci. Placówka współpracuje również z lokalnymi instytucjami kulturalnymi i edukacyjnymi, co pozwala na wzbogacenie oferty edukacyjnej oraz organizację ciekawych wycieczek i wyjść edukacyjnych. Niepubliczne Przedszkole Teatralne Zaczarowana Dorożka to miejsce, które stawia na rozwój artystyczny i emocjonalny dzieci, przygotowując je do dalszej edukacji oraz życia w społeczeństwie. Dzięki zaangażowaniu kadry pedagogicznej oraz bogatej ofercie zajęć, dzieci uczęszczające do tej placówki mają możliwość wszechstronnego rozwoju i odkrywania swoich pasji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Żółkiewskiego 14, 05-825 Grodzisk mazowiecki