west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TWÓRCZE "TOTU"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole „ToTu” w Cieszynie istnieje od 2008 roku, oferując wysokiej jakości edukację i opiekę dla dzieci. Przez te wszystkie lata zaufały im setki rodziców, a pierwsi absolwenci przygotowują się do matury. Aktualnie na terenie powiatu cieszyńskiego działa 6 oddziałów w 5 miejscowościach: Cieszynie, Goleszowie, Górkach Małych, Zebrzydowicach i Strumieniu. Przedszkole zapewnia indywidualne podejście do każdego dziecka, uwzględniając ich indywidualne potrzeby i predyspozycje. Najważniejsze dla placówki jest dziecko i jego wszechstronny i twórczy rozwój w przyjaznej atmosferze. Uśmiechnięte dziecko to dla nich największa radość. Od ponad 10 lat we wszystkich przedszkolach prowadzone są oddziały integracyjne, do których przyjmowane są dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Realizowane jest również wczesne wspomaganie rozwoju. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne, muzyczne oraz plastyczne prowadzone przez wykwalifikowany personel. Prywatny żłobek „Maluszkowo TOTU” jest miejscem stworzonym z myślą o najmłodszych, przyjaznym dla dzieci od 14 miesiąca życia. Grupa liczy zaledwie 10 maluchów, co zapewnia kameralną atmosferę i indywidualne podejście do każdego dziecka. W żłobku zapisy trwają przez cały rok. Opłata stała wynosi 1050 zł i obejmuje opiekę w godzinach od 6:45 do 17:00 od poniedziałku do piątku. W ramach tej kwoty zapewniane są także różnorodne zajęcia edukacyjne, muzyczne oraz plastyczne. Istnieje jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 300 zł, która gwarantuje rezerwację miejsca w żłobku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Polna 3, 43-400 Cieszyn