west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole W Gronkowie mieści się w miejscowości Gronków pod adresem 222. Telefon do przedszkola to 182856212. Placówka przedszkolna znajduje się na terenie gminy Nowy Targ, powiat nowotarski, województwo małopolskie. Organem zarządzającym jest przedsiębiorstwa osób fizycznych. Stronę www jednostki przedszkolnej znajdziemy pod adresem www.przedszkolegronkow.pl. Przedszkole funkcjonuje w rejestrze pod numerem 49072441600000. Organ rejestrujący dla Niepubliczne Przedszkole W Gronkowie to gmina. Do placówek przedszkolnych uczęszczają dzieci w wieku od trzeciego do szóstego roku życia, a w specjalnych okolicznościach od 2 1/2 roku. Dzieci 5-letnie i 6-letnie są objęte obowiązkowym wychowaniem przedszkolnym. Oddziały kształcenia przedszkolnego gdzie uczęszczają dzieci 5 i 6-letnie nazywa się zerówkami. Oprócz przedszkoli działają również oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych, punkty przedszkolne i zespoły wychowania przedszkolnego. Dwie ostatnie formy wychowania przedszkolnego przeznaczone są dla niewielkich grup dzieci i tworzy się je w miejscowościach odległych od przedszkoli i szkół podstawowych. Powiat nowotarski ma zarejestrowane 53 przedszkola, a województwo małopolskie - 1123. Na 2090 uczniów w powiecie przypada 53 innych przedszkoli (39,43 na placówkę), a średnia w województwie to 58,91 (66159 przedszkolaków na 1123 placówek).

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Gronków