west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole prowadzone jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Lubnie „Promyk”. Placówka jest czynna w godzinach 7:00-16:00. Miesięczna opłata wynosi 70 zł za 5 godzin lub 120 zł za 9 godzin. Przedszkole oferuje bezpłatne zajęcia dodatkowe, w tym zajęcia logopedyczne, wspomaganie wczesnoszkolne i przedszkolne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia z kinezjologii edukacyjnej oraz zajęcia taneczne. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach językowych z języka angielskiego oraz zajęciach ruchowych. Sala przedszkolna jest wyposażona w bogate pomoce dydaktyczne i zabawki, a także tablicę multimedialną. Każde dziecko otrzymuje ciepłą herbatę do śniadania, a rodzice mogą zapisać dziecko na obiady odpłatnie. Przedszkole uczestniczy w rządowym programie „Szklanka mleka”. Na zakończenie roku cała grupa wyjeżdża bezpłatnie na jednodniową wycieczkę po okolicy. Ramowy plan dnia dla dzieci w wieku 3-4 lat obejmuje różnorodne aktywności, takie jak zabawy indywidualne, zabawy ruchowe, czynności higieniczno-porządkowe, śniadanie, realizację zadań edukacyjnych, drugie śniadanie, zabawy na świeżym powietrzu, obiad, leżakowanie oraz zabawy dowolne. Przedszkole wprowadziło również procedury postępowania w warunkach epidemii, które obejmują m.in. mierzenie temperatury, dezynfekcję rąk, izolację dzieci z objawami chorobowymi oraz obowiązek przekazywania nauczycielom aktualnych informacji o stanie zdrowia dziecka. Procedury te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i pracownikom przedszkola.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Plac Wyzwolenia 8, 66-450 Lubno