west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Szkoła Podstawowa w Niwce k. Radłowa to niewielka placówka edukacyjna, która odgrywa kluczową rolę w lokalnej społeczności. Zlokalizowana w malowniczej miejscowości Niwka, szkoła ta jest miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać wiedzę i uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach. Szkoła nosi imię Świętej Faustyny Kowalskiej, co nadaje jej wyjątkowy charakter i duchowy wymiar. Placówka ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania oraz zaangażowania kadry pedagogicznej, która stara się zapewnić uczniom jak najlepsze warunki do nauki i rozwoju. W szkole panuje przyjazna atmosfera, a nauczyciele dbają o indywidualne podejście do każdego ucznia. Szkoła oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno przedmioty obowiązkowe, jak i dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów. W ramach działalności szkoły organizowane są liczne wycieczki, projekty edukacyjne oraz wydarzenia kulturalne, które wzbogacają życie szkolne i integrują społeczność uczniowską. Szkoła Podstawowa w Niwce k. Radłowa aktywnie współpracuje z rodzicami, angażując ich w życie szkoły i wspierając w wychowaniu dzieci. Placówka ta jest również otwarta na współpracę z lokalnymi instytucjami i organizacjami, co pozwala na realizację wielu ciekawych inicjatyw. W szkole działa Samorząd Uczniowski, który organizuje różnorodne akcje i wydarzenia, takie jak Dzień Pirata czy Międzynarodowe Święto Kropki, które rozwijają kreatywność i umiejętności społeczne uczniów. Szkoła promuje zdrowy styl życia, organizując wycieczki rowerowe i zachęcając do aktywności fizycznej. W ramach działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu uczniowie angażują się w pomoc potrzebującym, organizując zbiórki i akcje charytatywne. Szkoła Podstawowa w Niwce k. Radłowa to miejsce, gdzie uczniowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, rozwijając swoje pasje i przygotowując się do dalszej edukacji. Placówka ta jest dumna ze swoich osiągnięć i stara się ciągle doskonalić, aby sprostać oczekiwaniom uczniów i ich rodziców. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, Szkoła Podstawowa w Niwce k. Radłowa jest miejscem, gdzie nauka staje się przyjemnością, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania i możliwości.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Niwka