west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Wesoła Ciuchcia to jedno z pierwszych niepublicznych przedszkoli w Lesznie, założone w 2008 roku. Placówka ta oferuje dzieciom i ich rodzicom szeroki wachlarz usług edukacyjnych i opiekuńczych. Przedszkole mieści się przy ulicy Henryka Sienkiewicza 8 w Lesznie, w całkowicie wyremontowanej willi z pięknym ogrodem o powierzchni ponad 2000 m². W ogrodzie dzieci mogą miło spędzać czas podczas gier i zabaw na świeżym powietrzu. Misją przedszkola jest stworzenie optymalnego dla rozwoju dziecka miejsca, które pokocha i w którym będzie czuło się bezpieczne i szczęśliwe. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu pracy z dziećmi, przedszkole wypracowało własne metody pracy, które są wyczulone na potrzeby dziecka, rozwijają jego talenty, zainteresowania, poczucie własnej wartości oraz kreatywne myślenie. Absolwenci przedszkola są bardzo dobrze przygotowani do podjęcia nowych wyzwań w szkole. Przedszkole Wesoła Ciuchcia oferuje zapisy przez cały rok oraz bezpłatny indywidualny program adaptacyjny. Placówka działa od 6:30 do 17:00 i zapewnia kameralną atmosferę w małych grupach, maksymalnie 15-16 osobowych. Przedszkole oferuje całodzienne wyżywienie oraz bogaty program zajęć edukacyjnych, w tym naukę języka angielskiego i hiszpańskiego, zajęcia taneczne, sportowe, sensoplastyczne, logopedyczne oraz efektywną naukę czytania i pisania wg. prof. Rocławskiego. Dodatkowo, przedszkole organizuje wyjazdy, wycieczki oraz uroczystości przedszkolne. W tym samym budynku znajduje się również żłobek "Brykające Brzdące", do którego może uczęszczać młodsze rodzeństwo przedszkolaków. Przedszkole zapewnia również zajęcia dodatkowe, takie jak basen, hipoterapia, dogoterapia, glottodydaktyka oraz akademia dynamiczna, które odbywają się w godzinach pracy placówki. Zapewnia także transport i opiekę na zajęcia odbywające się poza terenem przedszkola.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Zacisze 10, 64-100 Leszno