west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Żaczek w Rudzie Śląskiej to wyjątkowe miejsce, które powstało z miłości do najmłodszych oraz chęci stworzenia dla nich bezpiecznego, bajkowego miejsca do rozwoju i poznawania świata. Placówka oferuje profesjonalną opiekę przedprzedszkolną oraz zajęcia przedprzedszkolne, w tym naukę języka angielskiego dla dzieci już od 1 roku życia. Przedszkole i żłobek Żaczek prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat oraz dla maluszków od 1 roku życia. Dzięki temu rodzice mają możliwość zapisania rodzeństwa do jednej placówki, co jest dużym ułatwieniem w codziennej logistyce. Placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, takich jak warsztaty taneczne, plastyczne, muzyczne, zajęcia przyrodnicze, sportowe, bajkoterapia, gimnastyka, muzykoterapia, zajęcia teatralne, taniec, religia oraz gimnastyka buzi i języka. Realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego, poszerzona o elementy rozwijające zdolności matematyczne, pierwsze kroki w programowaniu, język angielski oraz wiele innych obszarów cieszących się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Przedszkole Żaczek kładzie duży nacisk na rozwijanie pasji i zainteresowań dzieci, co pozwala im lepiej odnaleźć się w szkole zarówno społecznie, jak i pod względem nauki. Placówka zapewnia również bezpłatne przyjęcie dzieci z orzeczeniem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, oferując całą gamę zajęć wspomagających. Przedszkole Żaczek gwarantuje dogodne godziny pracy, atrakcyjne zajęcia prowadzone z pasją i w nowatorski sposób, bogatą ofertę zajęć dodatkowych oraz ciepłą, miłą i rodzinną atmosferę. Program oparty jest na kształtowaniu indywidualnych uzdolnień dziecka oraz kompetencjach językowych, muzycznych, matematycznych, plastycznych i ruchowych. Placówka dysponuje bardzo dobrymi warunkami lokalowymi, w tym placem zabaw i atrakcyjną salą zabaw, oraz oferuje urozmaicony jadłospis. Wykwalifikowana kadra zapewnia bezpieczne i przyjazne środowisko nauki, zabawy i odpoczynku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Księdza Ludwika Tunkla 147A, 41-707 Ruda śląska