west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek w Warszawie jest placówką prowadzoną przez Zgromadzenie Sióstr Loretanek. Od początku istnienia Zgromadzenia, czyli od 31 lipca 1920 roku, siostry loretanki zgodnie z charyzmatem swego założyciela ks. Ignacego Kłopotowskiego prowadziły nie tylko ośrodki wydawnicze, ale także placówki wychowawcze i charytatywne. Przedszkole to jest jednym z przykładów ich zaangażowania w edukację i wychowanie najmłodszych. Placówka ta oferuje bogatą ofertę edukacyjną, która obejmuje zarówno rozwój intelektualny, jak i duchowy dzieci. W przedszkolu realizowane są różnorodne programy edukacyjne, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci, w tym rozwijanie ich zdolności artystycznych, muzycznych i sportowych. Przedszkole kładzie duży nacisk na wartości chrześcijańskie, co jest zgodne z misją Zgromadzenia Sióstr Loretanek. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o indywidualne podejście do każdego dziecka. Nauczyciele starają się tworzyć przyjazną i ciepłą atmosferę, w której dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. Przedszkole organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i angażują rodziców w życie placówki. Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek posiada również nowoczesne zaplecze dydaktyczne i rekreacyjne. Sale przedszkolne są przestronne i dobrze wyposażone, co sprzyja efektywnej nauce i zabawie. Dzieci mają również dostęp do placu zabaw, gdzie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Placówka ta jest również zaangażowana w różnorodne projekty i inicjatywy społeczne. Przedszkole współpracuje z lokalnymi instytucjami i organizacjami, co pozwala na realizację ciekawych projektów edukacyjnych i kulturalnych. Dzięki temu dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach i warsztatach, które rozwijają ich zainteresowania i umiejętności. Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się wszechstronnie, zdobywać nowe umiejętności i wartości, a także nawiązywać przyjaźnie. Placówka ta jest doskonałym przykładem połączenia tradycji z nowoczesnością, co sprawia, że jest ceniona zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Michała Ogińskiego , 01-001 Warszawa