west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Tęczowe Przedszkole w Oświęcimiu to placówka z tradycjami, która oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Przedszkole stawia na wszechstronny rozwój dzieci, zapewniając im bogaty program edukacyjny oraz liczne zajęcia dodatkowe. W ofercie przedszkola znajdują się zajęcia z języka angielskiego, które mają na celu wprowadzenie dzieci w świat języka obcego w sposób naturalny i przyjazny. Placówka organizuje również różnorodne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną oraz angażują rodziców w życie przedszkola. Przedszkole posiada nowoczesne i dobrze wyposażone sale dydaktyczne, które sprzyjają efektywnej nauce i zabawie. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Przedszkole dba o bezpieczeństwo i komfort dzieci, zapewniając im odpowiednie warunki do nauki i zabawy. W ramach codziennej działalności przedszkola, dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych oraz wielu innych, które rozwijają ich zdolności i zainteresowania. Przedszkole współpracuje z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów wychowawczych. Placówka jest otwarta na potrzeby i sugestie rodziców, starając się jak najlepiej odpowiadać na ich oczekiwania. Przedszkole prowadzi również działalność prozdrowotną, promując zdrowy styl życia i właściwe nawyki żywieniowe wśród dzieci. W ramach tej działalności organizowane są różnorodne akcje i programy edukacyjne, które mają na celu kształtowanie postaw prozdrowotnych już od najmłodszych lat. Przedszkole jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje, a także nawiązywać pierwsze przyjaźnie i uczyć się współpracy w grupie. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu, przedszkole cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce edukacji dla najmłodszych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wróblewskiego 1, 32-600 Oświęcim