west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Niepubliczny Żłobek "Akademia Kwadrat"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Kwadrat to nowoczesny kompleks edukacyjny zlokalizowany w Starachowicach, który oferuje ciągłość edukacji dla dzieci od najmłodszych lat aż do ukończenia szkoły podstawowej. Placówka składa się z żłobka, przedszkola oraz szkoły podstawowej, co pozwala na płynne przejście przez kolejne etapy edukacji w jednym, dobrze znanym środowisku. Akademia Kwadrat kładzie duży nacisk na rozwój dwujęzyczności u dzieci. Już od szóstej klasy szkoły podstawowej wybrane przedmioty są prowadzone w języku angielskim, co ma na celu przygotowanie uczniów do swobodnego posługiwania się tym językiem w przyszłości. Placówka oferuje również bogaty program zajęć dodatkowych, które wspierają wszechstronny rozwój dzieci. W ofercie znajdują się zajęcia sportowe, artystyczne oraz naukowe, które pozwalają dzieciom rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Akademia Kwadrat stawia na nowoczesne metody nauczania, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Nauczyciele pracują w małych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia i skuteczne wspieranie jego rozwoju. Placówka jest również wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz sprzęt multimedialny, który ułatwia naukę i czyni ją bardziej atrakcyjną dla dzieci. Akademia Kwadrat to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Placówka dba o wszechstronny rozwój dzieci, zarówno pod względem intelektualnym, jak i emocjonalnym oraz społecznym. Dzięki temu dzieci uczą się nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również umiejętności praktycznych i społecznych, które są niezbędne w dorosłym życiu. Akademia Kwadrat to miejsce, które przygotowuje dzieci do wyzwań przyszłości, dbając jednocześnie o ich komfort i bezpieczeństwo.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Długa 11, 27-200 Starachowice