west

Zweryfikowana
Niepubliczne
Niepubliczny Żłobek "Akademia Misia Uszatka" - Avatar

Niepubliczny Żłobek "Akademia Misia Uszatka"

Wolne miejsca
Zweryfikowana
Niepubliczne
star   5.0(6 opinii)

Informacje na temat placówki

Akademia Misia Uszatka to przedszkole zlokalizowane w Raszynie, które oferuje ciepłą, rodzinną atmosferę sprzyjającą indywidualnemu podejściu do rozwoju, nauki i wychowania najmłodszych. Placówka posiada nowoczesny plac zabaw, który jest uważany za najlepszy w całym Raszynie. Dzieci mogą korzystać z niego, gdy tylko pogoda na to pozwala. W przypadku złej pogody, przedszkole zapewnia różnorodne gry i zabawy wewnątrz budynku, dzięki czemu dzieci nigdy się nie nudzą. Akademia Misia Uszatka współpracuje również z „Akademią Misia Haribo”, wspierając różne inicjatywy edukacyjne, takie jak konkursy. Przedszkole organizuje także grupowe zajęcia logopedyczne, zajęcia edukacyjne oraz dodatkowe aktywności, które pomagają dzieciom rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Placówka oferuje również program adaptacyjny dla nowych dzieci oraz różnorodne zajęcia z języka angielskiego. Akademia Misia Uszatka jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i pasje w bezpiecznym i wspierającym środowisku. Przedszkole jest otwarte codziennie od 7:00 do 18:00, a zapisy są już otwarte dla dzieci od 6 miesiąca życia. Akademia Misia Uszatka to miejsce, gdzie każde dziecko może poczuć magię zabawy i nauki.

Galeria zdjęć (3)

Udogodnienia w placówce

audiotrack
air
Oczyszczacze powietrza
stroller
Podjazd dla wózków
local_florist
Własny ogród
outlined_flag

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
5.0
star
5.0

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place