west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Happy Feet to publiczne przedszkole i żłobek zlokalizowane w Krakowie, oferujące opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Placówka posiada trzy oddziały: przy ul. Mała Góra 49, ul. Mała Góra 49a oraz ul. Młodzieży 2A. Każdy z oddziałów jest wyposażony w nowoczesne sale dydaktyczne, przestronne place zabaw oraz bezpieczne i monitorowane budynki. Przedszkole i żłobek Happy Feet stawiają na wszechstronny rozwój dzieci, oferując szeroką gamę zajęć edukacyjnych i rekreacyjnych, w tym zajęcia muzyczne, plastyczne, językowe oraz sportowe. Placówka zatrudnia wykwalifikowany personel, który z pasją i zaangażowaniem dba o rozwój i bezpieczeństwo dzieci. Godziny otwarcia przedszkola i żłobka są elastyczne, co pozwala rodzicom na dostosowanie opieki nad dziećmi do ich indywidualnych potrzeb. Happy Feet to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i nawiązywać przyjaźnie w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Placówka regularnie organizuje różnorodne wydarzenia i uroczystości, które angażują zarówno dzieci, jak i rodziców, tworząc wspólnotę i wzmacniając więzi rodzinne. Happy Feet współpracuje również z lokalnymi instytucjami i organizacjami, co pozwala na wzbogacenie oferty edukacyjnej i rekreacyjnej. Przedszkole i żłobek Happy Feet to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego potrzeby i zainteresowania są w centrum uwagi. Placówka dąży do stworzenia optymalnych warunków do nauki i zabawy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i komfort. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi kadry pedagogicznej, Happy Feet cieszy się zaufaniem rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce edukacji i opieki dla najmłodszych mieszkańców Krakowa.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Młodzieży 2A, 33-332 Kraków