west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Niepubliczny żłobek i przedszkole ,,Radosne Lata”

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Radosne Lata to niepubliczne przedszkole i żłobek w Warszawie, którego misją jest wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój dziecka. Placówka zapewnia profesjonalną opiekę, edukację i wychowanie dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne świadczone są przez wymaganą przepisami prawa liczbę personelu. Działania profilaktyczne, korekcyjno-naprawcze i promujące zdrowie są integralną częścią oferty. Placówka dba o zaspokajanie potrzeb fizycznych, społecznych, psychicznych i emocjonalnych dziecka. Prowadzone są urozmaicone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i rozwojowe zgodnie z programem pracy żłobka. Program adaptacyjny ułatwia przystosowanie się dziecka do pobytu w żłobku. Żłobek oferuje również opiekę indywidualną w weekendy, w czasie choroby i w porach nocnych oraz organizację przyjęć okolicznościowych dla dzieci. Placówka zapewnia dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju, przede wszystkim poprzez zapewnienie bezpieczeństwa pod względem fizycznym i psychicznym oraz akceptacji, umożliwienie swobody w działaniu dziecka i realizacji jego potrzeb oraz poprzez wyzwalanie otwartości i twórczości małych podopiecznych. Szczególną uwagę przywiązuje się do dialogu z rodzicami oraz specjalistami w różnych dziedzinach, co pozwala na lepsze i bardziej efektywne działania. Placówka jest otwarta na pomysły i sugestie rodziców oraz na aktywną współpracę. W żłobku dzieci czują się kochane, akceptowane i szczęśliwe. Wychowankowie uczą się asertywności, pielęgnując jednocześnie poczucie własnej wartości. Wychowanie odbywa się w szacunku, życzliwości i akceptacji siebie i innych. Dzieci są przygotowywane do wyrażania emocji, przeżywania sukcesów i radzenia sobie z porażkami. Placówka zapewnia warunki do łączenia różnych form ekspresji poprzez wspieranie działań twórczych dzieci. Pokazuje dzieciom świat jako miejsce nieograniczonych możliwości, dając im narzędzia w postaci umiejętności przyswajania różnorodnej wiedzy oraz umiejętności językowych, niezbędnych we współczesnym świecie. Rozbudza w dzieciach ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość. Placówka działa zgodnie z zasadami, które mają na celu wszechstronny rozwój dziecka w bezpiecznym i radosnym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Minerska 54, 04-506 Warszawa