west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

NIBYLANDIA to niepubliczne placówki oświatowe, które powstały w 2016 i 2021 roku z inicjatywy doświadczonych gorzowskich nauczycieli. Nasze prywatne przedszkole i dwa żłobki zostały zaprojektowane zgodnie z rygorystycznymi wymogami stawianymi przez Sanepid i Straż Pożarną oraz dostosowane pod każdym względem do potrzeb Dzieci. Posiadamy wpisy do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych oraz wpis do Rejestru szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Zadbaliśmy o stworzenie miejsc, w którym Dzieci będą mogły czuć się bezpiecznie i swobodnie, podczas gdy Rodzice przebywają w pracy. Pragniemy by Dzieci szczęśliwie szły przez życie i były gotowe na kolejne wyzwania. Obok rozwoju intelektualnego Dziecka stawiamy na systematyczny rozwój Jego inteligencji emocjonalnej. Naszym celem jest zapewnienie Dzieciom dobrego startu w taki sposób, by czuły się szczęśliwe i pewne siebie, a po opuszczeniu przedszkola były gotowe do kolejnych wyzwań. Kładziemy duży nacisk na stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszego Zespołu. To wszystko jest gwarantem wychowania i edukacji na najwyższym poziomie. Staramy się stworzyć przyjazne i stymulujące środowisko, w którym każde Dziecko będzie traktowane z godnością i indywidualnym podejściem.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Folwarczna , 66-400 Gorzów wielkopolski