west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczny Żłobek "Żabka" w Przysieczy to placówka opiekuńczo-wychowawcza zlokalizowana w miejscowości Przysiecz, w województwie opolskim. Żłobek ten oferuje opiekę nad dziećmi w wieku od kilku miesięcy do lat trzech, zapewniając im bezpieczne i stymulujące środowisko do rozwoju. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 17:00, co umożliwia rodzicom elastyczne dostosowanie godzin opieki do swoich potrzeb zawodowych. Żłobek "Żabka" dysponuje 20 miejscami dla dzieci, co pozwala na indywidualne podejście do każdego malucha oraz zapewnienie mu odpowiedniej uwagi i troski. Miesięczna opłata za pobyt dziecka wynosi 680 zł, a dodatkowe koszty obejmują stawkę za pobyt dziecka przekraczający 10 godzin dziennie, która wynosi 15 zł za godzinę, oraz dzienną opłatę za wyżywienie w wysokości 11,5 zł. Placówka nie oferuje zniżek, a także nie jest dostosowana do potrzeb dzieci niepełnosprawnych lub wymagających szczególnej opieki. Żłobek "Żabka" stawia na rozwój dzieci poprzez różnorodne zajęcia edukacyjne i zabawy, które wspierają ich rozwój emocjonalny, społeczny i poznawczy. W placówce pracuje wykwalifikowany personel, który dba o bezpieczeństwo i dobrostan dzieci, tworząc przyjazną i ciepłą atmosferę. Żłobek współpracuje również z rodzicami, informując ich na bieżąco o postępach i potrzebach ich pociech. Lokalizacja żłobka w spokojnej okolicy Przysiecza sprzyja codziennym spacerom i zabawom na świeżym powietrzu, co jest istotnym elementem zdrowego rozwoju dzieci. Placówka jest dobrze skomunikowana z pobliskimi miejscowościami, co ułatwia dojazd rodzicom z okolicznych miejscowości. Niepubliczny Żłobek "Żabka" w Przysieczy to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w bezpiecznym i wspierającym środowisku, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są pod dobrą opieką.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Szkolna 14, 46-060 Przysiecz