west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Nutka w Olsztynie świadczy usługi w cenie przedszkoli publicznych. Opłaty za pobyt dziecka w naszym przedszkolu wynoszą: 1,14 zł za każdą godzinę poza podstawę programową, która jest realizowana w godz. 8.00 - 13.00. Stawka żywieniowa 12 zł/dzień - 5 posiłków dziennie. Nasze przedszkole istnieje 30 lat. W roku 2005 zostało przekształcone w placówkę niepubliczną i wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. W naszym przedszkolu dzieci rozwijają zdolności wg programu autorskiego opartego na sprawdzonych już metodach stworzonych przez C. Orffa oraz doświadczeniach własnych nauczycielek. Dzieci nie tylko wkraczają w świat dźwięków i melodii, ale uczą się samodzielnej twórczości, kreatywności i wyobraźni, kształtują swoją wrażliwość na świat i ludzi, uczą się przekazu własnych uczuć i emocji, otwartości i tolerancji. Zabawom towarzyszy zdobywanie konkretnej wiedzy przydatnej w szkole (również muzycznej). Pragniemy dzieciom kończącym nasze przedszkole ułatwić start do szkół muzycznych lub po prostu pozwolić przeżyć piękną przygodę ze sztuką. W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2024/2025 informuję, że zgodnie z art. 153 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola składają na kolejny rok szkolny deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu. Dla kandydatów wniosek wypełniamy na platformie PUO Urzędu Miasta w terminie od godz. 8:00 4 marca 2024 r. do godz. 15:00 18 marca 2024 r. Wniosek należy podpisać podpisem elektronicznym. Można również wypełnić, wydrukować, podpisać odręcznie i przynieść do placówki pierwszego wyboru w terminie do 18 marca 2024 roku do godziny 15.00. Przedszkole powstało w 1984 r. jako Miejskie Przedszkole Nr 33. W 2005 roku zostało przekształcone w placówkę niepubliczną i wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych jako Przedszkole Niepubliczne Nutka.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jana Boenigka 24C, 11-041 Olsztyn