west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

OCHRONKA IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO PROWADZONE PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY NIEPOKALANIE POCZĘTEJ

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Katolickie Przedszkole Niepubliczne 'Ochronka' Im. Bł. Edmunda Bojanowskiego jest placówką edukacyjną prowadzoną przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej. Przedszkole znajduje się w miejscowości Jemielnica, w województwie opolskim, przy ulicy Stara Kolonia 9. Placówka została założona 15 września 2010 roku i od tego czasu pełni ważną rolę w lokalnej społeczności, oferując edukację przedszkolną dla najmłodszych dzieci. Przedszkole 'Ochronka' im. Bł. Edmunda Bojanowskiego jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty w atmosferze pełnej miłości i troski. Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej, które prowadzi placówkę, kładzie duży nacisk na wartości chrześcijańskie, co znajduje odzwierciedlenie w codziennych zajęciach i programie nauczania. Dzieci uczą się nie tylko podstawowych umiejętności edukacyjnych, ale także wartości moralnych i społecznych, które są fundamentem ich przyszłego życia. Placówka dysponuje nowoczesnym wyposażeniem i przestronnymi salami, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne, w tym zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe oraz językowe. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w zajęciach religijnych, które są integralną częścią programu nauczania. Przedszkole organizuje również liczne wycieczki i wydarzenia okolicznościowe, które wzbogacają doświadczenia edukacyjne dzieci i pozwalają im na lepsze poznanie świata. Kadra pedagogiczna przedszkola 'Ochronka' składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Nauczyciele są zaangażowani w rozwój każdego dziecka, dbając o jego indywidualne potrzeby i wspierając jego rozwój na każdym etapie edukacji przedszkolnej. Przedszkole współpracuje również z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci i budowanie silnej więzi między przedszkolem a rodziną. Katolickie Przedszkole Niepubliczne 'Ochronka' im. Bł. Edmunda Bojanowskiego jest miejscem, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i rozwijać w atmosferze pełnej miłości i akceptacji. Placówka ta odgrywa ważną rolę w lokalnej społeczności, oferując wysokiej jakości edukację przedszkolną, która przygotowuje dzieci do dalszej nauki i życia w społeczeństwie. Dzięki zaangażowaniu Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej, przedszkole 'Ochronka' jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i umiejętności w duchu chrześcijańskich wartości.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

schedule
Pn.-Pt.: Brak