west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Krynicy-Zdroju, znane również jako Przedszkole Ochronka, jest placówką edukacyjną, która kładzie duży nacisk na integralne wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka ta działa w oparciu o chrześcijańską hierarchię wartości, uwzględniając jednocześnie możliwości i potrzeby miejsca i czasu. Przedszkole znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 5 w Krynicy-Zdroju i jest czynne od godziny 6:30 do 16:00. Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która prowadzi różnorodne zajęcia edukacyjne i rozwojowe, takie jak zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, tańca, Break Dance, religii, zajęć ogólnorozwojowych oraz plastycznych. Placówka dysponuje również własnym placem zabaw, który umożliwia dzieciom aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2 do 6 lat, oferując im bezpieczne i przyjazne środowisko do nauki i zabawy. W ramach swojej działalności, przedszkole organizuje różnorodne zajęcia na świeżym powietrzu, takie jak spacery, wycieczki, gry i zabawy ruchowe oraz zajęcia sportowe. Placówka stwarza również warunki do zabaw swobodnych, co sprzyja radosnemu rozwojowi dzieci. Przedszkole posiada dwie sale zabaw, przeznaczone dla dzieci młodszych i starszych, dwie łazienki, szatnię oraz zaplecze kuchenne. Integralne wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym w odniesieniu do chrześcijańskiej hierarchii wartości z uwzględnieniem możliwości i potrzeb miejsca i czasu. Dbamy o radosny rozwój dziecka poprzez organizowanie zajęć na świeżym powietrzu: spacery, wycieczki, gry i zabawy ruchowe, zajęcia sportowe, stwarzamy warunki do zabaw swobodnych. Przedszkole posiada również własny plac zabaw. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 roku do 6 lat. Serdecznie zapraszamy chętnych!

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jarosława Dąbrowskiego 5, 33-380 Krynica-zdrój