west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Niepubliczne Przedszkole w Tuchowie to placówka edukacyjna prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej. Przedszkole znajduje się przy ulicy Zielonej 10 w Tuchowie, w województwie małopolskim. Placówka ta jest częścią większej sieci przedszkoli prowadzonych przez zgromadzenie, które działa na terenie całej Polski. Przedszkole oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym, zapewniając im wszechstronny rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny i duchowy. Program nauczania jest dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. W przedszkolu realizowane są różnorodne zajęcia dydaktyczne, artystyczne, sportowe oraz religijne, które mają na celu rozwijanie umiejętności i zainteresowań dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na wartości chrześcijańskie, które są integralną częścią codziennego życia przedszkola. Dzieci uczą się modlitwy, uczestniczą w nabożeństwach i mają możliwość poznawania podstawowych prawd wiary katolickiej. Wychowanie w duchu chrześcijańskim ma na celu kształtowanie postaw moralnych i etycznych u dzieci oraz przygotowanie ich do odpowiedzialnego życia w społeczeństwie. Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Niepubliczne Przedszkole w Tuchowie współpracuje z rodzicami, angażując ich w życie przedszkola i organizując wspólne wydarzenia oraz spotkania. Rodzice mają możliwość uczestniczenia w zebraniach, warsztatach oraz uroczystościach przedszkolnych, co sprzyja budowaniu więzi między rodziną a placówką. Przedszkole dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, w tym salami zabaw, salami dydaktycznymi oraz placem zabaw na świeżym powietrzu. Wszystkie pomieszczenia są odpowiednio wyposażone i dostosowane do potrzeb dzieci, zapewniając im komfort i bezpieczeństwo. Placówka dba również o zdrowie i higienę dzieci, oferując zdrowe posiłki przygotowywane na miejscu oraz regularne badania profilaktyczne. Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Niepubliczne Przedszkole w Tuchowie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Dzięki zaangażowaniu sióstr zakonnych oraz kadry pedagogicznej, przedszkole zapewnia wysoką jakość edukacji i wychowania, przygotowując dzieci do dalszej edukacji szkolnej oraz życia w społeczeństwie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Zielona 11, 33-170 Tuchów