west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

OMEGA to przedszkole, gdzie zapewniamy opiekę i edukację na najwyższym poziomie. To miejsce radosnej, twórczej zabawy. Wprowadzając wczesną naukę czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną, wszechstronnie stymulujemy rozwój naszych dzieci. Zapewniamy pracę w małych grupach, indywidualizację pracy, bogatą ofertę zajęć oraz profesjonalną opiekę specjalistów. Nasza misja to stymulowanie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez: zajęcia edukacyjne realizowane w ramach programu wychowania przedszkolnego oraz innowacji technologicznych, indywidualizację nauczania, wdrażanie różnorodnych metod i form aktywności sprzyjających samodzielnemu rozwojowi dziecka, stwarzanie warunków zapewniających każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo. Edukacja w naszym przedszkolu to fascynująca zabawa. Nasze programy ukierunkowane są przede wszystkim na rozwój mowy i komunikacji, doskonalenie samodzielności i zabawy, naukę podejmowania i podtrzymywania interakcji społecznych z rówieśnikami, kształtowanie poprawnych zachowań w miejscach publicznych, a także na rozwój umiejętności intelektualnych. Celem realizowanych z dziećmi programów jest przygotowanie ich do podjęcia dalszej nauki w szkole. Chcąc zapewnić naszym przedszkolakom dobry start prowadzimy szeroką ofertę zajęć w ramach opłaty czesngo. PODSTAWĄ PROCESU EDUKACJI W NASZYM PRZEDSZKOLU JEST AKTYWNOŚĆ RUCHOWA. Stworzyliśmy miejsce, gdzie każdego dnia dzieci rozwijające się prawidłowo spotykają się ze swymi rówieśnikami, u których rozwój przebiega nieharmonijnie. Dbamy, aby każdego dziecko znalazło w przedszkolu szacunek i zrozumienie. Cieszymy się z każdego sukcesu dziecka i pochylamy się nad każdym problemem. Pragniemy, aby nasze przedszkole było ukochane przez dzieci, a nasza praca zasługiwała na szacunek rodziców. W przedszkolu OMEGA każde dziecko ma swoją indywidualność, a atmosfera życzliwości i uśmiechu sprawia, że czujemy się tutaj miło i bezpiecznie. W naszym przedszkolu realizujemy WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA. Zajęcia w ramach wczesnego wspomagania organizujemy w wymiarze od 4 do 8 godzin w miesiącu, w zależności od możliwości psychofizycznych i potrzeb dziecka. Prowadzimy terapie: integracji sensorycznej, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, terapię ręki, terapię logopedyczną, pedagogiczną i psychologiczną. Do zespołów wczesnego wspomagania przyjmowane są wszystkie dzieci (również spoza przedszkola) posiadające opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Pomoc, jaką zespół wczesnego wspomagania świadczy dziecku i jego rodzinie jest bezpłatna. Specjaliści zajmujący się dzieckiem to: pedagog specjalny, psycholog, logopeda, terapeuta wczesnej interwencji, terapeuta integracji sensorycznej.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bluszczańska 69, 00-712 Warszawa