west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne "Parkowe Skrzaty" znajduje się na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, co zapewnia unikalne połączenie edukacji przedszkolnej z nowoczesnym otoczeniem naukowym. Placówka oferuje kameralne warunki z naturalnym ogrodem zabaw, co sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Przedszkole stosuje metodę projektów, która pozwala dzieciom na prowadzenie badań, eksperymentowanie i zdobywanie doświadczeń w sposób praktyczny. Przestrzeń przedszkola jest bezpieczna i inspirująca, co wspiera rozwój indywidualnych zainteresowań dzieci. Atmosfera w przedszkolu sprzyja budowaniu dobrych relacji między dziećmi i dorosłymi, co jest kluczowe dla harmonijnego rozwoju emocjonalnego. Program adaptacyjny jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka i realizowany we współpracy z rodzicami. Przedszkole kładzie duży nacisk na kształtowanie samodzielności u dzieci, zarówno w działaniu, jak i podejmowaniu decyzji. Zespół pedagogiczny jest przyjazny dzieciom i rodzicom, a także nieustannie podnosi swoje kompetencje, aby zapewnić jak najwyższą jakość edukacji. Placówka oferuje również różnorodne zajęcia adaptacyjne, zajęcia w ramach czesnego oraz dodatkowo płatne, co pozwala na wszechstronny rozwój dzieci w różnych dziedzinach. Dzięki swojej lokalizacji i nowoczesnemu podejściu do edukacji, Przedszkole "Parkowe Skrzaty" jest idealnym miejscem dla dzieci, które chcą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w inspirującym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Rubież 46, 61-612 Poznań