west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole i Żłobek Montessori "Patison" to placówka edukacyjna, która kładzie duży nacisk na rozwój dzieci poprzez kontakt z przyrodą oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. Placówka znajduje się w Starych Faszczycach, w gminie Błonie, w nowoczesnym, przestronnym budynku otoczonym dużym, zielonym ogrodem. Budynek został zaprojektowany specjalnie z myślą o przedszkolu, z uwzględnieniem wymagań metody Montessori. Wyposażenie jest funkcjonalne, bezpieczne i dostosowane do potrzeb dzieci. Przedszkole i żłobek oferują kameralne grupy, co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego dziecka. W placówce pracuje wykwalifikowana kadra, która nieustannie się szkoli i uczestniczy w warsztatach związanych z pedagogiką Montessori. Wychowawcy są wzorem zachowań dla dzieci, a ich zadaniem jest obserwowanie i wspieranie indywidualności każdego dziecka. Przedszkole współpracuje z Polskim Instytutem Montessori, co gwarantuje wysoką jakość edukacji. W ramach czesnego placówka zapewnia posiłki z własnej kuchni, diagnozę logopedyczną, wsparcie psychologa oraz różnorodne zajęcia rozwijające, takie jak gimnastyka, muzyka, język angielski, zajęcia przyrodnicze i trening społeczny. W żłobku dzieci mają zapewnioną fachową opiekę oraz zajęcia rozwojowe zgodne z pedagogiką Montessori, które rozwijają motorykę, samodzielność i logiczne myślenie. Placówka dba o bezpieczeństwo dzieci, posiada certyfikowane wyposażenie, system sygnalizacji pożaru oraz kilka dróg ewakuacyjnych. Przedszkole i żłobek są zarejestrowane w rejestrach prowadzonych przez Gminę Błonie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Stare faszczyce