west

Niezweryfikowana
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkola 'PATRYK' w Olsztynie od prawie dwóch dekad świadczą usługi na najwyższym poziomie, biorąc sobie za cel, aby każdy młody człowiek, który ukończy przedszkole wspominał okres edukacji w przedszkolu za jak najlepszy, a oprócz tego aby był pewien że poradzi sobie w dalszej ścieżce rozwoju, która go czeka po przedszkolu. Nasze starania potwierdzają uśmiechy na twarzach dzieci, które przychodzą do przedszkola i nie chcą z niego wyjść. W naszych przedszkolach pracuje w pełni wykwalifikowana kadra. Każdy opiekun czy asystent nauczyciela posiadają kwalifikacje do pracy jako wychowawca w przedszkolu, nadane przez szkołę lub uczelnię wyższą. Jesteśmy w pełni świadomi tego jak ważne jest bezpieczeństwo dziecka w przedszkolu. Dokładamy wszelkich starań, aby je w pełni zapewnić. Zależy nam także na tym, żeby również rodzic posiadał poczucie bezpieczeństwa i bez obaw oddał nam pod opiekę swój najcenniejszy skarb. Naszym priorytetem jest, aby każdy z wychowawców był jak najlepiej przygotowany do pracy z dziećmi. W końcu to właśnie w przedszkolu dziecko przeżywa swoje pierwsze przygody i zdobywa umiejętności edukacyjne, poznawcze i społeczne! Zespół Przedszkola PATRYK tworzą osoby młode, kreatywne, pełne pasji i optymizmu. Nasi nauczyciele są profesjonalistami, mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. Wszyscy nauczyciele posiadają wymagane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej uprawnienia zawodowe oraz kwalifikacje do prowadzenia zajęć. Prowadzimy własną kuchnię, która zaopatruje wszystkie przedszkola PATRYK w pełnowartościowe posiłki, dostosowane do potrzeb dzieci. Naszym priorytetem jest wysoka jakość posiłków, które mają być smaczne, zdrowe i różnorodne. Przedszkole PATRYK ma ambicje kreowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci od najmłodszych lat, wiemy jak delikatne są podniebienia najmłodszych dzieci. Kreujemy nową jakość nauczania. Program Przedszkola PATRYK w Olsztynie jest ukierunkowany na wszechstronny rozwój dzieci, pogłębienie ich umiejętności i kształtowanie zdolności przyswajania wiedzy poprzez aktywne działanie. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Zapewniamy dzieciom prywatność - nie publikujemy wizerunku dzieci bawiącaych się w przedszkolu, nie mamy galerii "otwartych" dla anonimowych użytkowników, jedynie rodzice, autoryzowani przez wcyhowawcę, mogą przeglądać relacje z dnia w przedszkolu. To rozwiązanie wdrożyliśmy w trosce o prywatność i bezpieczeństwo dzieci, nie jesteśmy w stanie zweryfikować, kto przegląda zdjęcia na stronie internetowej, dlatego właśnie jedynie potwierdzonymi profilami, mogą państwo na bieżąco śledzić wydarzenia w przedszkolu. Pragniemy, aby w naszym przedszkolu każde dziecko mogło czuć się bezpiecznie, dlatego też każde przedszkole PATRYK wyposażone jest w mechanizmy ochronne, a są to między innymi: drzwi wejściowe zamykane na klucz (by żadna osoba niepowołana nie dostała się na teren przedszkola), środki ochrony przeciwbakteryjnej, środki ochrony przeciwpożarowej, i co najważniejsze - dozór ochrony firmy 'Solid Security', która to natychmiastowo zareaguje w sytuacji niepożądanej i zapewni bezpieczeństwo dzieciom oraz pracownikom przedszkola. Chcąc wzbogacić ofertę podstawy programowej oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. Są to min.: zajęcia muzyczne, taneczne, zajęcia logopedyczne, język angielski, zajęcia kulinarne, wizyty teatru, zajęcia kulturalne oraz wiele innch wymienionych w zakładce Zajęcia w przedszkolu. Jesteśmy świadomi tego, jak ważne są pieniądze w dobie kryzysu wywołanego pandemią wirusa Covid-19. Nasze przedszkola posiadają najbardziej atrakcyjną cenę w Olsztynie, a to dlatego, że zmniejszyliśmy koszty stałe oraz pozbyliśmy się wielu czynników generujących koszta! Jakich? a) jeden sekretariat, na wszystkie przedszkola - dzięki temu wszystkie przedszkola obsługuje jeden sekretariat; b) własna kuchnia - samodzielnie przygotowane posiłki przez naszych kucharzy w wolnej od marży za usługi cenie; c) zajęcia dodatkowe prowadzą nasi nauczyciele, zatrudnieni na umowę o pracę, a nie firmy z zewnątrz! d) Część naszych lokali jest własnością Przedszkola PATRYK i brak czynszu pozwala nam na obniżenie opłat, dzięki czemu nasza oferta jest właśnie dla Was! Pierwsze nasze przedszkole powstało w 2002 roku! Cały czas dbamy o jakość świadczonych przez nas usług i o to, aby każde dziecko wspominało czas spędzony w przedszkolu jako jeden z najlepszych okresów w życiu! Nasze przedszkole chętnie współpracuje z rodzicami dzieci, jeśli mają państwo jakieś pytania, uwagi, sugestie, pomysły, warto się tym z nami podzielić! Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, wiemy także, że ważny jest bezpośredni kontakt z rodzicem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami poprzez mail: [email protected] Rodzicom, którzy postanowili oddać nam pod opiekę swoje pociechy BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE! Wierzymy że absolwenci Przedszkoli PATRYK są gotowi do stawienia czoła wyzwaniom!

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Stanisława Żurawskiego 16, 11-041 Olsztyn